COOLER MASTER Elite NEX WHITE W500 500W napajanje (MPW-5001-ACBW-BEU) 3Y
Šifra: 45098
      • Snaga:
      • 500 W
      • Sistemi zaštite:
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus
      • ATX standard:
      • ATX 12V V2.41
      • Efikasnost:
      • 85%
      • Vrsta kablova:
      • Fiksni
    • +12V naponske grane
      • 1:
      • 38A
      • Maksimalna kombinovana snaga:
      • 456W
    • Ostale naponske grane
      • +5V:
      • 16A
      • 100W
      • +3.3V:
      • 18A
    • Fiksni priključci
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • SATA:
      • 5
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 1(4+4)pin
      • Ostali priključci:
      • 3x 4 Pin Peripheral, 2x PCI-e 6+2 Pin
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm
    • Naziv artikla:
      • Snaga:
      • 500 W
      • Active PFC
      • Sistemi zaštite:
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus
      • ATX standard:
      • ATX 12V V2.41
      • Efikasnost:
      • 85%
      • Vrsta kablova:
      • Fiksni
    • +12V naponske grane
      • 38A
      • 456W
    • Ostale naponske grane
      • +5V:
      • 16A
      • 100W
      • +3.3V:
      • 18A
    • Fiksni priključci
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • SATA:
      • 5
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 1(4+4)pin
      • Ostali priključci:
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm