COOLER MASTER Elite NEX N600 600W napajanje (MPW-6001-ACBN-BEU) 3Y
Šifra: 44497
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • Vrsta kablova:
      • Fiksni
      • Sistemi zaštite:
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus
      • Efikasnost:
      • >75%
      • ATX standard:
      • ATX 12V V2.41
      • Snaga:
      • 600 W
      • Tip:
      • Active PFC
    • +12V naponske grane
      • 1:
      • 46A
      • Maksimalna kombinovana snaga:
      • 552W
    • Ostale naponske grane
      • 110W
      • +5V:
      • 17A
      • +3.3V:
      • 19A
    • Fiksni priključci
      • Ostali priključci:
      • 3x 4 Pin Peripheral, 2x PCI-e 6+2 Pin
      • SATA:
      • 5
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 8(4+4)pin
      • ATX 24pin:
      • 24pin
    • Hlađenje
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
      • Tip:
      • Aktivno
      • Broj ventilatora:
      • 1
    • Fizičke karakteristike
      • Format:
      • ATX
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Napajanja
    • Osnovne karakteristike
      • Vrsta kablova:
      • Fiksni
      • Sistemi zaštite:
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus
      • Efikasnost:
      • >75%
      • ATX standard:
      • ATX 12V V2.41
      • Snaga:
      • 600 W
      • Active PFC
    • +12V naponske grane
      • 46A
      • 552W
    • Ostale naponske grane
      • 110W
      • +5V:
      • 17A
      • +3.3V:
      • 19A
    • Fiksni priključci
      • Ostali priključci:
      • SATA:
      • 5
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 8(4+4)pin
      • ATX 24pin:
      • 24pin
    • Hlađenje
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
      • Aktivno
      • Broj ventilatora:
    • Fizičke karakteristike
      • Format:
      • ATX
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm