COOLER MASTER 27'' GP27-FQS ARGB Gaming monitor (CMI-GP27-FQS-EK)
Šifra: 31090
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Gaming:
      • Da
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Veličina ekrana:
      • 27"
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Mini LED, Quantum Dot
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Tip ekrana:
      • IPS LED, QHD
      • Odziv:
      • 1ms
      • Ostalo:
      • 99% AdobeRGB, DCI-P3 98% color gamut
      • Tip panela:
      • Ultra Speed IPS
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 1.200 nita
      • Uglovi gledanja:
      • 178° horizontalni, 178° vertikalni
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 165Hz
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync, nVidia G-Sync
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno USB priključaka:
      • 4
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort
      • USB priključci:
      • 1 x USB tip B, 1 x USB tip C, 2x USB tip A
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • Ukupno Display port priključaka:
      • 1
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 3W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Dodatne funkcije
      • Ostalo:
      • ARGB
      • Power delivery (preko USB-C):
      • Do 65W
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Masa:
      • 5.1kg
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Pivot, Podesivost po visini, Swivel, Tilt
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Gaming:
      • Da
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Veličina ekrana:
      • 27"
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Mini LED, Quantum Dot
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Tip ekrana:
      • IPS LED, QHD
      • Odziv:
      • 1ms
      • Tip panela:
      • Ultra Speed IPS
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 1.200 nita
      • Uglovi gledanja:
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 165Hz
      • AMD FreeSync, nVidia G-Sync
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno USB priključaka:
      • 4
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort
      • USB priključci:
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • 1
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 3W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Dodatne funkcije
      • ARGB
      • Do 65W
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Masa:
      • 5.1kg
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm