COOLER MASTER 27'' GM27-FFS Gaming monitor (CMI-GM27-FFS-EK)
- Nema na stanju
Šifra: 31088
- Tip adaptivne sinhronizacije:
- AMD FreeSync, nVidia G-Sync
- Osvetljenje:
- 250 nita
- Nativni kontrast:
- Vertikalno osvežavanje:
- 165Hz
- Tip ekrana:
- IPS LED
- Odziv:
- 0.5ms
- Gaming:
- Da
- Pozadinsko osvetljenje:
- LED
- Paleta boja:
- 16.7 miliona boja
- Veličina ekrana:
- 27 inča
- Rezolucija:
- 1.920 x 1.080
- Ostalo:
- 90% of DCI-P3, HDR10, 120% sRGB
- Tip panela:
- Ultra Speed AHVA (IPS)
- 2
- Ukupno DVI priključaka:
- DisplayPort priključci:
- 2x DisplayPort
- Dodatne funkcije
- Podržane tehnologije:
- Low Blue Light, Anti-Flicker
- Montiranje na zid:
- VESA 100mm x 100mm
- Dodatne mogućnosti:
- Tilt
- Naziv artikla:
- Vertikalno osvežavanje:
- 165Hz
- Tip ekrana:
- IPS LED
- Odziv:
- 0.5ms
- Gaming:
- Da
- Pozadinsko osvetljenje:
- LED
- Paleta boja:
- 16.7 miliona boja
- Veličina ekrana:
- 27 inča
- Rezolucija:
- 1.920 x 1.080
- Ostalo:
- AMD FreeSync, nVidia G-Sync
- Osvetljenje:
- 250 nita
- Nativni kontrast:
- Tip panela:
- Ultra Speed AHVA (IPS)
- Ukupno DVI priključaka:
- Ukupno HDMI priključaka:
- DisplayPort priključci:
- 2x DisplayPort
- Dodatne funkcije
- Podržane tehnologije:
- Low Blue Light, Anti-Flicker
- Fizičke karakteristike
- Montiranje na zid:
- VESA 100mm x 100mm