COOLER MASTER 23.8'' GM238-FFS IPS Gaming monitor (CMI-GM238-FFS-EK)
- Proizvod iz grupe: Monitori
- Proizvođač: COOLER MASTER
- Nema na stanju
Šifra: 29011
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
- Ekran
- Odziv:
- 0.5ms
- Ostalo:
- Paleta boja:
- 16.7 miliona boja
- Vertikalno osvežavanje:
- 144Hz
- Veličina piksela:
- 0.2745mm x 0.2745mm
- Rezolucija:
- 1.920 x 1.080
- Uglovi gledanja:
- 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
- Odnos stranica:
- 16:9
- Tip panela:
- IPS
- Nativni kontrast:
- Osvetljenje:
- 250 nita
- Veličina ekrana:
- 23.8 inča
- Gaming:
- Da
- Tip adaptivne sinhronizacije:
- Adaptive Sync, AMD FreeSync, nVidia G-Sync
- Tip ekrana:
- LED
- Priključci Slotovi
- Ukupno Display port priključaka:
- 2
- DisplayPort priključci:
- 2x DisplayPort 1.4
- Audio izlaz:
- 3.5mm
- HDMI priključci:
- 2x HDMI 2.0
- Ukupno HDMI priključaka:
- 2
- Fizičke karakteristike
- Boja:
- Crna
- Montiranje na zid:
- VESA 100mm x 100mm
- Masa:
- 3.05kg
- Širina:
- 540mm
- Visina:
- 417.6mm (sa postoljem)
- Dubina:
- 212mm (sa postoljem)
- Reklamacioni period
- Reklamacioni period:
- 36 meseci
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Monitori
- Ekran
- Odziv:
- 0.5ms
- Ostalo:
- Paleta boja:
- 16.7 miliona boja
- Vertikalno osvežavanje:
- 144Hz
- Veličina piksela:
- 0.2745mm x 0.2745mm
- Rezolucija:
- 1.920 x 1.080
- Uglovi gledanja:
- Odnos stranica:
- 16:9
- Tip panela:
- IPS
- Nativni kontrast:
- Osvetljenje:
- 250 nita
- Veličina ekrana:
- 23.8 inča
- Gaming:
- Da
- Tip ekrana:
- LED
- Priključci Slotovi
- DisplayPort priključci:
- 2x DisplayPort 1.4
- Audio izlaz:
- 3.5mm
- HDMI priključci:
- 2x HDMI 2.0
- Ukupno HDMI priključaka:
- Fizičke karakteristike
- Boja:
- Crna
- Montiranje na zid:
- VESA 100mm x 100mm
- Masa:
- 3.05kg
- Širina:
- 540mm
- Visina:
- 417.6mm (sa postoljem)
- Dubina:
- 212mm (sa postoljem)