CHIEFTEC PPS-750FC 750W napajanje
Šifra: 3363
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Snaga:
  • 750W
Artikal nije dostupan
  • Osnovne karakteristike
    • Klasifikacija efikasnosti:
    • 80 Plus Gold
    • Tip:
    • Active PFC
    • ATX standard:
    • 12V v2.4
    • Snaga:
    • 750 W
    • Sistemi zaštite:
    • Vrsta kablova:
    • Potpuno modularni
    • Faktor snage:
    • >0.9
  • +12V naponske grane
    • Maksimalna kombinovana snaga:
    • 750W
    • 1:
    • 62.5A
  • Ostale naponske grane
    • 120W
    • +3.3V:
    • 22A
    • +5V:
    • 22A
  • Modularni priključci
    • ATX 24pin:
    • 24(20+4)pin
    • Ostali priključci:
    • 1x Floppy
    • PCI Express 8pin:
    • 4x 8(6+2)pin
    • Molex 4pin:
    • 3
    • ATX 8pin (EPS 12V):
    • 2x 8(4+4)pin
    • SATA:
    • 8
  • Hlađenje
    • Tip:
    • Aktivno
    • Dimenzije ventilatora:
    • 120mm x 120mm
    • Broj ventilatora:
    • 1
  • Fizičke karakteristike
    • Format:
    • ATX
    • Dimenzije:
    • 150mm x 140mm x 87mm
    • Masa:
    • 2.28kg
  • Reklamacioni period
    • Reklamacioni period:
    • 60 meseci
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • Napajanja
  • Osnovne karakteristike
    • Klasifikacija efikasnosti:
    • 80 Plus Gold
    • Active PFC
    • ATX standard:
    • 12V v2.4
    • 750 W
    • Sistemi zaštite:
    • Vrsta kablova:
    • Potpuno modularni
    • Faktor snage:
    • >0.9
  • +12V naponske grane
    • 750W
    • 62.5A
  • Ostale naponske grane
    • 120W
    • +3.3V:
    • 22A
    • +5V:
    • 22A
  • Modularni priključci
    • ATX 24pin:
    • 24(20+4)pin
    • Ostali priključci:
    • 1x Floppy
    • PCI Express 8pin:
    • 4x 8(6+2)pin
    • Molex 4pin:
    • 3
    • ATX 8pin (EPS 12V):
    • 2x 8(4+4)pin
    • SATA:
    • 8
  • Hlađenje
    • Aktivno
    • Dimenzije ventilatora:
    • 120mm x 120mm
    • Broj ventilatora:
  • Fizičke karakteristike
    • Format:
    • ATX
    • Dimenzije:
    • 150mm x 140mm x 87mm