CHIEFTEC PPS-1250FC-A3 1250W POLARIS 3.0 80Plus Gold modularno napajanje 5Y
Šifra: 74317
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 25.070,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    • Osnovne karakteristike
      • Sistemi zaštite:
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Gold
      • ATX standard:
      • ATX 12V Ver. 3.0
      • Snaga:
      • 1.250 W
      • Vrsta kablova:
      • Modularni
      • Tip:
      • Active PFC
      • Faktor snage:
      • >0.9
    • +12V naponske grane
      • Maksimalna kombinovana snaga:
      • 1.250W
      • 1:
      • 104 A
    • Ostale naponske grane
      • 120W
      • +5V:
      • 22A
      • +3.3V:
      • 22A
    • Modularni priključci
      • Ostali priključci:
      • 16pin PCIe GEN5
      • Molex 4pin:
      • 4
      • SATA:
      • 12
      • ATX 24pin:
      • 24(20+4)pin
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 2x (4+4) pin, 4x (6+2) pin
    • Hlađenje
      • Dimenzije ventilatora:
      • 135mm x 135mm
      • Tip:
      • Aktivno
      • Dodatne funkcije:
      • Fluid Dynamic Bearing (FDB)
      • Broj ventilatora:
      • 1
    • Fizičke karakteristike
      • Format:
      • ATX
      • Dimenzije:
      • 160mm x 150mm x 86mm
      • Masa:
      • 3.01kg
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 60 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Napajanja
    • Osnovne karakteristike
      • Sistemi zaštite:
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Gold
      • ATX standard:
      • ATX 12V Ver. 3.0
      • Snaga:
      • 1.250 W
      • Vrsta kablova:
      • Modularni
      • Active PFC
      • Faktor snage:
      • >0.9
    • +12V naponske grane
      • 1.250W
      • 104 A
    • Ostale naponske grane
      • 120W
      • +5V:
      • 22A
      • +3.3V:
      • 22A
    • Modularni priključci
      • Ostali priključci:
      • 16pin PCIe GEN5
      • Molex 4pin:
      • 4
      • SATA:
      • 12
      • ATX 24pin:
      • 24(20+4)pin
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 2x (4+4) pin, 4x (6+2) pin
    • Hlađenje
      • Dimenzije ventilatora:
      • 135mm x 135mm
      • Aktivno
      • Dodatne funkcije:
      • Fluid Dynamic Bearing (FDB)
      • Broj ventilatora:
    • Fizičke karakteristike
      • Format:
      • ATX
      • Dimenzije:
      • 160mm x 150mm x 86mm