CHIEFTEC PPS-1250FC 1250W modularno napajanje
Šifra: 3372
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Snaga:
  • 1250W
Artikal nije dostupan
  • Osnovne karakteristike
    • Faktor snage:
    • >0.9
    • Vrsta kablova:
    • Potpuno modularni
    • Snaga:
    • 1.250 W
    • Sistemi zaštite:
    • ATX standard:
    • ATX 12V 2.3
    • Tip:
    • Active PFC
    • Efikasnost:
    • 80 Plus Gold
  • +12V naponske grane
    • 1:
    • 104 A
  • Ostale naponske grane
    • +5V:
    • 22A
    • Maksimalna kombinovana snaga:
    • 120W
    • +3.3V:
    • 22A
  • Modularni priključci
    • ATX 8pin (EPS 12V):
    • 1(4+4)pin
    • ATX 24pin:
    • 24(20+4)pin
    • Molex 4pin:
    • 4
    • SATA:
    • 12
    • PCI Express 8pin:
    • 6x 8(6+2)pin
  • Hlađenje
    • Tip:
    • Aktivno
    • Broj ventilatora:
    • 1
    • Dimenzije ventilatora:
    • 140mm x 140mm
    • Dodatne funkcije:
    • Tih ventilator
  • Fizičke karakteristike
    • Format:
    • ATX
    • Masa:
    • 2.07kg
    • Dimenzije:
    • 160mm x 150mm x 86mm
    • Ostalo:
    • GOLD Sertifikovano
  • Reklamacioni period
    • Reklamacioni period:
    • 24 meseca
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • Napajanja
  • Osnovne karakteristike
    • Efikasnost:
    • 80 Plus Gold
    • Faktor snage:
    • >0.9
    • ATX standard:
    • ATX 12V 2.3
    • Sistemi zaštite:
    • 1.250 W
    • Active PFC
    • Vrsta kablova:
    • Potpuno modularni
  • +12V naponske grane
    • 104 A
  • Ostale naponske grane
    • +5V:
    • 22A
    • 120W
    • +3.3V:
    • 22A
  • Modularni priključci
    • ATX 24pin:
    • 24(20+4)pin
    • Molex 4pin:
    • 4
    • SATA:
    • 12
    • PCI Express 8pin:
    • 6x 8(6+2)pin
    • ATX 8pin (EPS 12V):
    • 1(4+4)pin
  • Hlađenje
    • Dimenzije ventilatora:
    • 140mm x 140mm
    • Dodatne funkcije:
    • Tih ventilator
    • Aktivno
    • Broj ventilatora:
  • Fizičke karakteristike
    • Masa:
    • 2.07kg
    • Ostalo:
    • GOLD Sertifikovano
    • Format:
    • ATX
    • Dimenzije:
    • 160mm x 150mm x 86mm