CHIEFTEC Kućište IX-06B-120W
Šifra: 31674
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • Format kućišta:
      • Desk Mini Tower (vertikalan i horizontalan polozaj)
      • Podržani formati matičnih ploča:
      • microATX, Mini-ITX
    • Napajanje
      • Ostalo:
      • Spoljni strujni adapter
      • Snaga napajanja:
      • 120W
      • Proizvođač napajanja:
      • Chieftec
    • Unutrašnja ležišta
      • Unutrašnja 2.5" ležišta:
      • 2
    • Priključci napred
      • USB 3.2:
      • 2x USB 3.2 Gen 1
      • Audio:
      • 2x 3.5mm (izlaz + ulaz)
    • Kompatibilnost
      • Maksimalna visina procesorskog hladnjaka:
      • 35mm
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 1.7kg
      • Pakovanje:
      • Set šrafova, Postolje
      • Dimenzije:
      • 300mm x 265mm x 66mm
      • Materijal:
      • Čelik (0.8mm)
      • Boja:
      • Crna
      • Ostalo:
      • Vesa mount podrška
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • CHIEFTEC Kućište IX-06B-120W
    • Naziv i vrsta robe:
    • Kućišta
    • Osnovne karakteristike
      • Format kućišta:
      • microATX, Mini-ITX
    • Napajanje
      • Spoljni strujni adapter
      • Snaga napajanja:
      • 120W
      • Proizvođač napajanja:
      • Chieftec
    • Unutrašnja ležišta
      • Unutrašnja 2.5" ležišta:
      • 2
    • Priključci napred
      • USB 3.2:
      • 2x USB 3.2 Gen 1
      • Audio:
      • 2x 3.5mm (izlaz + ulaz)
    • Kompatibilnost
      • 35mm
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 1.7kg
      • Pakovanje:
      • Set šrafova, Postolje
      • Dimenzije:
      • 300mm x 265mm x 66mm
      • Materijal:
      • Čelik (0.8mm)