CHIEFTEC Kućište Hunter GS-01B-700APB
Šifra: 45121
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • Podržani formati matičnih ploča:
      • ATX, microATX, Mini-ITX
    • Napajanje
      • Snaga napajanja:
      • 700W
    • Ležišta za spoljne uređaje
      • 5.25":
      • 2
      • 3.5":
      • 2
    • Unutrašnja ležišta
      • Unutrašnja 2.5" ležišta:
      • Unutrašnja 3.5" ležišta:
    • Priključci napred
      • Audio:
      • 2x 3.5mm (izlaz + ulaz)
      • Kontroler:
      • Dugme na kućištu za odabir predefinisanih ARGB profila
      • USB 3.2:
      • 2x USB 3.2 Gen 1 Tip A
    • Ležišta za ventilatore
      • Poleđina:
      • 1x 120mm
      • Gornja strana:
      • 2x 120mm ili 2x 140mm
      • Donja strana:
      • 2x120mm
      • Prednja strana:
      • 3x120mm ili 2x140mm
    • Ugrađeni ventilatori
      • Poleđina:
      • 1x120mm (ARGB RAINBOW fans)
      • Prednja strana:
      • 3x120mm (ARGB RAINBOW fans)
    • Ležišta za hladnjake
      • 280mm
    • Kompatibilnost
      • Maksimalni broj slotova:
      • 7
      • Maksimalna dužina grafičke karte:
      • 320mm
      • Maksimalna visina procesorskog hladnjaka:
      • 170mm
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 464mm x 408mm x 210mm
      • Materijal:
      • Čelik (0.5mm), Kaljeno staklo
      • Masa:
      • 5.1kg
      • Boja:
      • Crna
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Kućišta
    • Osnovne karakteristike
      • ATX, microATX, Mini-ITX
    • Napajanje
      • Snaga napajanja:
      • 700W
    • Ležišta za spoljne uređaje
      • 5.25":
      • 3.5":
    • Unutrašnja ležišta
      • Unutrašnja 2.5" ležišta:
      • Unutrašnja 3.5" ležišta:
    • Priključci napred
      • Audio:
      • 2x 3.5mm (izlaz + ulaz)
      • Kontroler:
      • USB 3.2:
      • 2x USB 3.2 Gen 1 Tip A
    • Ležišta za ventilatore
      • 1x 120mm
      • Gornja strana:
      • 2x 120mm ili 2x 140mm
      • Donja strana:
      • 2x120mm
      • 3x120mm ili 2x140mm
    • Ugrađeni ventilatori
      • 1x120mm (ARGB RAINBOW fans)
      • 3x120mm (ARGB RAINBOW fans)
    • Ležišta za hladnjake
      • 280mm
    • Kompatibilnost
      • Maksimalni broj slotova:
      • 7
      • 320mm
      • 170mm
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 464mm x 408mm x 210mm
      • Materijal: