CHIEFTEC Hunter GS-01B-700W 700ZPU gaming kućište outlet
Šifra: 85513
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • Podržani formati matičnih ploča:
      • ATX, microATX, Mini-ITX
      • Format kućišta:
      • Mid Tower
    • Napajanje
      • Proizvođač napajanja:
      • Chieftec
      • Model napajanja:
      • 700ZPU
      • Snaga napajanja:
      • 700W
    • Unutrašnja ležišta
      • Unutrašnja 3.5" ležišta:
      • 2
      • Unutrašnja 2.5" ležišta:
      • 2
    • Priključci napred
      • Audio:
      • 2x 3.5mm (izlaz + ulaz)
      • Dodatne mogućnosti:
      • Dugme za menjanje boja osvetljenja
      • USB 3.1:
    • Ležišta za ventilatore
      • Prednja strana:
      • 2x140mm ili 3x120mm
      • Poleđina:
      • 1x120mm
      • Gornja strana:
      • 2x 120mm ili 2x 140mm
      • Donja strana:
      • 2x120mm
      • Ostalo:
      • do 360mm hladnjak umesto ventilatora napred
    • Ugrađeni ventilatori
      • Prednja strana:
      • 3x120mm (ARGB)
      • Poleđina:
      • 1x120mm (ARGB)
    • Kompatibilnost
      • Maksimalna dužina grafičke karte:
      • 320mm
      • Maksimalna visina procesorskog hladnjaka:
      • 170mm
      • Maksimalni broj slotova:
      • 7
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Ostalo:
      • Bočno kaljeno staklo, Odvojivi filter za prašinu
      • Masa:
      • 5.1kg
      • Dimenzije:
      • 464mm x 408mm x 210mm
      • Pakovanje:
      • Set šrafova, 1x ARGB Kontroler
      • Stanje:
      • Nekorišćeno
      • Materijal:
      • Čelik (0.5mm), Kaljeno staklo
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 12 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • 00000Outlet
    • Osnovne karakteristike
      • ATX, microATX, Mini-ITX
      • Format kućišta:
      • Mid Tower
    • Napajanje
      • Proizvođač napajanja:
      • Chieftec
      • Model napajanja:
      • 700ZPU
      • Snaga napajanja:
      • 700W
    • Unutrašnja ležišta
      • Unutrašnja 3.5" ležišta:
      • Unutrašnja 2.5" ležišta:
    • Priključci napred
      • Audio:
      • 2x 3.5mm (izlaz + ulaz)
      • Dodatne mogućnosti:
      • USB 3.1:
    • Ležišta za ventilatore
      • 2x140mm ili 3x120mm
      • 1x120mm
      • Gornja strana:
      • 2x 120mm ili 2x 140mm
      • Donja strana:
      • 2x120mm
    • Ugrađeni ventilatori
      • 3x120mm (ARGB)
      • 1x120mm (ARGB)
    • Kompatibilnost
      • 320mm
      • 170mm
      • Maksimalni broj slotova:
      • 7
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Masa:
      • 5.1kg
      • Dimenzije:
      • 464mm x 408mm x 210mm
      • Pakovanje:
      • Stanje:
      • Nekorišćeno
      • Materijal: