CHIEFTEC GPU-1200FC 1200W 80Plus Platinum modularno napajanje
Šifra: 66866
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • Vrsta kablova:
      • Potpuno modularni
      • Tip:
      • Active PFC
      • Faktor snage:
      • >0.9
      • Snaga:
      • 1.050 W
      • ATX standard:
      • 12V v2.53
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Platinum
      • Sistemi zaštite:
    • +12V naponske grane
      • Maksimalna kombinovana snaga:
      • 1.200W
      • 1:
      • 100 A
    • Ostale naponske grane
      • 130W
      • +5V:
      • 25A
      • +3.3V:
      • 25A
    • Modularni priključci
      • Molex 4pin:
      • 3
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 2x 8(4+4)pin
      • PCI Express 8pin:
      • 8x 8(6+2)pin
      • Ostali priključci:
      • 1x Floppy
      • ATX 24pin:
      • 24(20+4)pin
      • SATA:
      • 9
    • Hlađenje
      • Tip:
      • Aktivno
      • Broj ventilatora:
      • 1
      • Dimenzije ventilatora:
      • 140mm x 140mm
    • Fizičke karakteristike
      • Format:
      • ATX
      • Dimenzije:
      • 160mm x 150mm x 87mm
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 60 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Napajanja
    • Osnovne karakteristike
      • Vrsta kablova:
      • Potpuno modularni
      • Active PFC
      • Faktor snage:
      • >0.9
      • Snaga:
      • 1.050 W
      • ATX standard:
      • 12V v2.53
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Platinum
      • Sistemi zaštite:
    • +12V naponske grane
      • 1.200W
      • 100 A
    • Ostale naponske grane
      • 130W
      • +5V:
      • 25A
      • +3.3V:
      • 25A
    • Modularni priključci
      • Molex 4pin:
      • 3
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 2x 8(4+4)pin
      • PCI Express 8pin:
      • 8x 8(6+2)pin
      • Ostali priključci:
      • 1x Floppy
      • ATX 24pin:
      • 24(20+4)pin
      • SATA:
      • 9
    • Hlađenje
      • Aktivno
      • Broj ventilatora:
      • Dimenzije ventilatora:
      • 140mm x 140mm
    • Fizičke karakteristike
      • Format:
      • ATX
      • Dimenzije:
      • 160mm x 150mm x 87mm