CHIEFTEC GPS-700A8 700W Full Smart series napajanje
Šifra: 31654
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • Tip:
      • Active PFC
      • Faktor snage:
      • >0.9
      • Sistemi zaštite:
      • Efikasnost:
      • >80%
      • Snaga:
      • 700 W
      • ATX standard:
      • 12V v2.3
      • Vrsta kablova:
      • Fiksni
    • +12V naponske grane
      • Maksimalna kombinovana snaga:
      • 648W
      • 1:
      • 54A
    • Ostale naponske grane
      • +3.3V:
      • 22A
      • +5V:
      • 22A
      • 120W
    • Fiksni priključci
      • Ostali priključci:
      • 1x Floppy
      • ATX 24pin:
      • 24(20+4)pin
      • SATA:
      • 6
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 8(4+4)pin
      • PCI Express 8pin:
      • 2x 8(6+2)pin
      • Molex 4pin:
      • 2
    • Hlađenje
      • Dodatne funkcije:
      • AFC (Automatic Fanspeed Control)
      • Tip:
      • Aktivno
      • Broj ventilatora:
      • 1
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
    • Fizičke karakteristike
      • Format:
      • PS2
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 87mm
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Napajanja
    • Osnovne karakteristike
      • Faktor snage:
      • >0.9
      • Vrsta kablova:
      • Fiksni
      • ATX standard:
      • 12V v2.3
      • Efikasnost:
      • >80%
      • Snaga:
      • 700 W
      • Active PFC
      • Sistemi zaštite:
    • +12V naponske grane
      • 54A
      • 648W
    • Ostale naponske grane
      • 120W
      • +3.3V:
      • 22A
      • +5V:
      • 22A
    • Fiksni priključci
      • Ostali priključci:
      • 1x Floppy
      • PCI Express 8pin:
      • 2x 8(6+2)pin
      • ATX 24pin:
      • 24(20+4)pin
      • SATA:
      • 6
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 8(4+4)pin
      • Molex 4pin:
      • 2
    • Hlađenje
      • Dodatne funkcije:
      • Aktivno
      • Broj ventilatora:
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 87mm