CHIEFTEC APB-700B8 700W napajanje bulk
Šifra: 39050
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • Snaga:
      • 700 W
      • ATX standard:
      • 12V v2.3
      • Sistemi zaštite:
      • Tip:
      • Active PFC
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus
      • Faktor snage:
      • >0.9
      • Vrsta kablova:
      • Fiksni
    • +12V naponske grane
      • 1:
      • 54A
      • Maksimalna kombinovana snaga:
      • 648W
    • Ostale naponske grane
      • 130W
      • +5V:
      • 22A
      • +3.3V:
      • 22A
    • Fiksni priključci
      • Molex 4pin:
      • 2
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 1(4+4)pin
      • ATX 24pin:
      • 24(20+4)pin
      • SATA:
      • 4
      • PCI Express 8pin:
      • 2x 8(6+2)pin
      • Ostali priključci:
      • 1x Floppy
    • Hlađenje
      • Tip:
      • Aktivno
      • Broj ventilatora:
      • 1
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 1.42kg
      • Pakovanje:
      • Bulk
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 87mm
      • Format:
      • ATX
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Napajanja
    • Osnovne karakteristike
      • Snaga:
      • 700 W
      • ATX standard:
      • 12V v2.3
      • Sistemi zaštite:
      • Active PFC
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus
      • Faktor snage:
      • >0.9
      • Vrsta kablova:
      • Fiksni
    • +12V naponske grane
      • 54A
      • 648W
    • Ostale naponske grane
      • 130W
      • +5V:
      • 22A
      • +3.3V:
      • 22A
    • Fiksni priključci
      • Molex 4pin:
      • 2
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 1(4+4)pin
      • ATX 24pin:
      • 24(20+4)pin
      • SATA:
      • 4
      • PCI Express 8pin:
      • 2x 8(6+2)pin
      • Ostali priključci:
      • 1x Floppy
    • Hlađenje
      • Aktivno
      • Broj ventilatora:
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 1.42kg
      • Pakovanje:
      • Bulk
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 87mm