Black PC Ryzen 7 5700XB55032GB1TBRX9060' ( 'WBS AN-R5700329060' )
Šifra: 106654
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Brand grafičke kartice
    • Powercolor
    • Format kućišta
    • Midi tower
    • Brand matične ploče
    • Gigabyte
    • Broj diskova
    • 1
    • Display port
    • 2
    • HDMI port
    • 1
    • Hard disk - Interfejs
    • PCI-e
    • USB 2.0 port
    • 2
    • TIP memorije
    • DDR4 3200MHz
    • Napajanje
    • 700W
    • USB 3.0 port
    • 4
    • Broj jezgara
    • 8
    • Model grafičke kartice
    • RX9060 XT
    • Chipset matične ploče
    • B550
    • Grafička kartica
    • AMD
    • Procesor - brand
    • AMD
    • Kapacitet hard diska
    • 1 TB
    • Radni takt procesora
    • 3.4 GHz
    • Memorija
    • 32 GB
    • Memorija grafičke kartice
    • 16GB DDR6
    • Model procesora
    • 5700X
    • Tip hard diska
    • SSD
    • Tip procesora
    • Ryzen 7
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Računari i radne stanice
    • Brand grafičke kartice
    • Powercolor
    • Format kućišta
    • Midi tower
    • Brand matične ploče
    • Gigabyte
    • Broj diskova
    • Display port
    • HDMI port
    • Hard disk - Interfejs
    • PCI-e
    • USB 2.0 port
    • TIP memorije
    • DDR4 3200MHz
    • Napajanje
    • 700W
    • USB 3.0 port
    • 4
    • Broj jezgara
    • 8
    • Model grafičke kartice
    • RX9060 XT
    • Chipset matične ploče
    • B550
    • Grafička kartica
    • Procesor - brand
    • Kapacitet hard diska
    • 1 TB
    • Radni takt procesora
    • 3.4 GHz