ASUS Vivobook S 16 OLED M5606WA-MX016W (16 inča 3.2K OLED, Ryzen AI 9 HX 370, 32GB, SSD 1TB, Win11 Home) laptop
Šifra: 74346
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
- Ekran
- Veličina ekrana:
- 16 inča
- Tip panela:
- OLED
- Format rezolucije:
- 3.2K
- Rezolucija ekrana:
- 3.200 x 2.000
- Ostalo:
- Glossy, 120Hz, 100% DCI-P3 color gamut, 0.2ms odziv, 1.07 biliona boja, 70% less harmful blue light, TÜV Rheinland-certified, VESA DisplayHDR True Black 500
- Procesor Čipset
- Model procesora:
- HX 370
- Radni takt procesora:
- 2.0 GHz (5.1 GHz)
- Klasa procesora:
- AMD Ryzen AI 9
- Broj logičkih jezgara (niti):
- 24
- Keš memorija procesora:
- 36MB L3
- Broj jezgara procesora:
- 12
- Memorija (RAM)
- Memorija (RAM):
- 32GB
- Tip memorije:
- LPDDR5X
- Integrisano:
- 32GB
- Skladištenje podataka
- SSD interfejs:
- M.2 NVMe PCIe 4.0
- SSD:
- 1TB
- Optički uređaj:
- Bez optičkog uređaja
- Grafika
- Grafika:
- AMD Radeon
- Tip grafičke memorije:
- Deljena
- Model grafike:
- Radeon 890M
- Reklamacioni period
- Reklamacioni period:
- 24 meseca
- Neuralni procesor (NPU)
- NPU model:
- AMD Ryzen AI
- Broj operacija (trilion operacija po sekundi):
- Do 50 TOPS
- Mreža
- Bluetooth verzija:
- 5.3
- Ostale osobine:
- Dual band 2x2, Wi-Fi 6E
- Wi-Fi verzija:
- Wi-Fi 6 (802.11ax)
- Priključci Slotovi
- Čitač kartica:
- microSD
- USB 4.0 priključci:
- 1 (Tip C) Gen3
- HDMI priključci:
- 1x HDMI 2.1
- Ukupno USB priključaka:
- 4
- DisplayPort priključci:
- Da preko USB-C
- USB 3.2 priključci:
- 1 (Tip C) Gen1, 2 (Tip A) Gen1
- Audio:
- 1x 3.5mm (Combo Audio Jack)
- Bezbednost
- TPM:
- Da
- Prepoznavanje lica:
- Windows Hello
- Kamera
- Snimanje videa:
- 1.920 x 1.080
- Rezolucija:
- 1080p
- Audio
- Zvučnici:
- Da
- Ostalo:
- Harman Kardon, Smart Amp Technology
- Mikrofon:
- Ugrađen
- Tastatura
- Chiclet, Copilot taster
- Osvetljena tastatura:
- Jednobojno osvetljenje
- Numerički deo tastature:
- Slovni raspored tastera:
- YU
- Baterija
- 4S1P
- Tip:
- Litijum-jonska
- Broj ćelija baterije:
- 4-Cell (75WHr)
- Softver
- Operativni sistem:
- Microsoft Windows 11 Home
- Fizičke karakteristike
- Masa:
- 1.5kg
- Dimenzije:
- 353.6mm x 246.9mm x 15.9mm
- Masa (raspon):
- 1kg - 2kg
- Boja:
- Crna
- Opis boje:
- Neutral Black
- Materijal:
- Aluminijum
- Ostale karakteristike
- Standardi zaštite i izdržljivosti:
- Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu
- AC Adapter (punjač):
- 90W (Tip C)
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Laptopovi
- Ekran
- Veličina ekrana:
- 16 inča
- Tip panela:
- OLED
- Format rezolucije:
- 3.2K
- Rezolucija ekrana:
- Procesor Čipset
- Model procesora:
- HX 370
- Radni takt procesora:
- 2.0 GHz (5.1 GHz)
- Klasa procesora:
- AMD Ryzen AI 9
- 24
- Keš memorija procesora:
- 36MB L3
- Broj jezgara procesora:
- 12
- Tip memorije:
- LPDDR5X
- Integrisano:
- Skladištenje podataka
- SSD interfejs:
- M.2 NVMe PCIe 4.0
- SSD:
- 1TB
- Optički uređaj:
- Bez optičkog uređaja
- AMD Radeon
- Tip grafičke memorije:
- Deljena
- Model grafike:
- Radeon 890M
- 24 meseca
- Neuralni procesor (NPU)
- NPU model:
- AMD Ryzen AI
- Do 50 TOPS
- Mreža
- Bluetooth verzija:
- 5.3
- Ostale osobine:
- Dual band 2x2, Wi-Fi 6E
- Wi-Fi verzija:
- Wi-Fi 6 (802.11ax)
- Priključci Slotovi
- Čitač kartica:
- microSD
- USB 4.0 priključci:
- 1 (Tip C) Gen3
- HDMI priključci:
- 1x HDMI 2.1
- Ukupno USB priključaka:
- 4
- DisplayPort priključci:
- Da preko USB-C
- USB 3.2 priključci:
- 1x 3.5mm (Combo Audio Jack)
- Bezbednost
- TPM:
- Prepoznavanje lica:
- Windows Hello
- Kamera
- Snimanje videa:
- Rezolucija:
- 1080p
- Zvučnici:
- Mikrofon:
- Ugrađen
- Tastatura
- Chiclet, Copilot taster
- Osvetljena tastatura:
- Jednobojno osvetljenje
- Numerički deo tastature:
- Slovni raspored tastera:
- YU
- Baterija
- 4S1P
- Tip:
- Litijum-jonska
- Broj ćelija baterije:
- 4-Cell (75WHr)
- Softver
- Operativni sistem:
- Microsoft Windows 11 Home
- Fizičke karakteristike
- Masa:
- 1.5kg
- Dimenzije:
- 353.6mm x 246.9mm x 15.9mm
- Masa (raspon):
- 1kg - 2kg
- Boja:
- Crna
- Opis boje:
- Neutral Black
- Materijal:
- Aluminijum
- Ostale karakteristike
- AC Adapter (punjač):
- 90W (Tip C)