ASUS Vivobook S 16 M3607HA-RP038 (16 inča WUXGA, Ryzen 7 260, 16GB, SSD 1TB) laptop + ranac
Šifra: 89320
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
- Ekran
- Rezolucija ekrana:
- 1.920 x 1.200
- Osvežavanje:
- 144Hz
- Tip panela:
- IPS
- Format rezolucije:
- WUXGA
- Ostalo:
- Anti-glare, 45% NTSC color gamut, 16:10, 300 nita
- Veličina ekrana:
- 16 inča
- Procesor Čipset
- Ostalo:
- XDNA 16TOPs
- Radni takt procesora:
- 3.8 GHz (5.1 GHz)
- Serija procesora:
- Ryzen 200
- Proizvođač procesora:
- AMD
- Keš memorija procesora:
- 24MB L3 Cache
- Broj logičkih jezgara (niti):
- 16
- Model procesora:
- 260
- Klasa procesora:
- AMD Ryzen 7
- Broj jezgara procesora:
- 8
- Memorija (RAM)
- Popunjeni slotovi:
- 0
- Slobodni slotovi:
- 1
- Broj slotova:
- 1
- Tip memorije:
- DDR5
- Integrisano:
- 16GB
- Memorija (RAM):
- 16GB
- Skladištenje podataka
- Raspoloživi slotovi:
- 0
- SSD interfejs:
- M.2 NVMe PCIe 4.0
- Optički uređaj:
- Bez optičkog uređaja
- SSD:
- 1TB
- Disk slotovi:
- 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4
- Grafika
- Grafika:
- AMD Radeon
- Tip grafičke:
- Integrisana
- Tip grafičke memorije:
- Deljena
- Reklamacioni period
- Napomena:
- Ostvarite dodatnih 12 meseci garancije prijavom na sajtu https:www.asusplus.rsrswarranty-extension
- Reklamacioni period:
- 24 meseca
- Neuralni procesor (NPU)
- NPU model:
- AMD XDNA
- Broj operacija (trilion operacija po sekundi):
- Do 16 TOPS
- Mreža
- Wi-Fi verzija:
- Wi-Fi 6 (802.11ax)
- Ostale osobine:
- Dual band 2*2
- Bluetooth verzija:
- 5.3
- Priključci Slotovi
- DisplayPort priključci:
- Da preko USB-C
- USB-C priključci:
- 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1)
- Audio:
- 1x 3.5mm (Combo Audio Jack)
- USB-A priključci:
- 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1)
- Ukupno USB priključaka:
- 4
- HDMI priključci:
- 1x HDMI 2.1
- Bezbednost
- Prepoznavanje lica:
- Windows Hello
- TPM:
- Da
- Kamera
- Rezolucija:
- 1080p
- Audio
- Zvučnici:
- Da
- AI noise canceling
- Mikrofon:
- Ugrađen
- Tastatura
- Osvetljena tastatura:
- RGB osvetljenje
- Numerički deo tastature:
- Slovni raspored tastera:
- YU
- Backlit chiclet, Num-key
- Baterija
- Broj ćelija baterije:
- 4-Cell
- Kapacitet baterije:
- 70Whr
- Tip:
- Litijum-jonska
- 4S1P
- Softver
- Programi Ekskluzivne aplikacije Servisi:
- MyASUS, ScreenXpert, GlideX, CapCut
- Fizičke karakteristike
- Opis boje:
- Matte Gray
- Masa:
- 1.8kg
- Boja:
- Siva
- Pakovanje:
- Ranac
- Masa (raspon):
- 1kg - 2kg
- Materijal:
- Plastika i aluminijum
- Dimenzije:
- 357mm x 250.6mm x 15.9mm ~ 18.7mm
- Ostale karakteristike
- Standardi zaštite i izdržljivosti:
- Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu
- AC Adapter (punjač):
- 65W (Tip C)
- Podržane tehnologije:
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Laptopovi
- Ekran
- Rezolucija ekrana:
- 1.920 x 1.200
- Osvežavanje:
- 144Hz
- Tip panela:
- IPS
- Format rezolucije:
- WUXGA
- Veličina ekrana:
- 16 inča
- Procesor Čipset
- XDNA 16TOPs
- Radni takt procesora:
- 3.8 GHz (5.1 GHz)
- Serija procesora:
- Ryzen 200
- Proizvođač procesora:
- AMD
- Keš memorija procesora:
- 24MB L3 Cache
- 16
- Model procesora:
- 260
- Klasa procesora:
- AMD Ryzen 7
- Broj jezgara procesora:
- 8
- Popunjeni slotovi:
- Slobodni slotovi:
- Broj slotova:
- Tip memorije:
- DDR5
- Integrisano:
- Skladištenje podataka
- Raspoloživi slotovi:
- SSD interfejs:
- M.2 NVMe PCIe 4.0
- Optički uređaj:
- Bez optičkog uređaja
- SSD:
- 1TB
- Disk slotovi:
- 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4
- AMD Radeon
- Tip grafičke:
- Integrisana
- Tip grafičke memorije:
- Deljena
- Napomena:
- 24 meseca
- Neuralni procesor (NPU)
- NPU model:
- AMD XDNA
- Do 16 TOPS
- Mreža
- Wi-Fi verzija:
- Wi-Fi 6 (802.11ax)
- Ostale osobine:
- Dual band 2*2
- Bluetooth verzija:
- 5.3
- Priključci Slotovi
- DisplayPort priključci:
- Da preko USB-C
- USB-C priključci:
- 1x 3.5mm (Combo Audio Jack)
- USB-A priključci:
- Ukupno USB priključaka:
- 4
- HDMI priključci:
- 1x HDMI 2.1
- Bezbednost
- Prepoznavanje lica:
- Windows Hello
- TPM:
- Kamera
- Rezolucija:
- 1080p
- Zvučnici:
- AI noise canceling
- Mikrofon:
- Ugrađen
- Tastatura
- Osvetljena tastatura:
- RGB osvetljenje
- Numerički deo tastature:
- Slovni raspored tastera:
- YU
- Backlit chiclet, Num-key
- Baterija
- Broj ćelija baterije:
- 4-Cell
- Kapacitet baterije:
- 70Whr
- Tip:
- Litijum-jonska
- 4S1P
- Softver
- Fizičke karakteristike
- Opis boje:
- Matte Gray
- Masa:
- 1.8kg
- Boja:
- Siva
- Pakovanje:
- Ranac
- Masa (raspon):
- 1kg - 2kg
- Materijal:
- Plastika i aluminijum
- Dimenzije:
- Ostale karakteristike
- AC Adapter (punjač):
- 65W (Tip C)