ASUS TUF Gaming F16 FX607VU-RL048 (16 inča FHD+, Core 5 210H, 16GB, SSD 512GB, GeForce RTX 4050) laptop outlet
- Proizvod iz grupe: 00000Outlet
- Proizvođač: ASUS
- Nema na stanju
Šifra: 107065
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
- Ekran
- Ostalo:
- Anti-glare, G-Sync, High-brightness 300-nit, 45% NTSC color gamut, 16:10, 7ms odziv
- Format rezolucije:
- Full HD+
- Veličina ekrana:
- 16 inča
- Rezolucija ekrana:
- 1.920 x 1.200
- Osvežavanje:
- 144Hz
- Tip panela:
- IPS
- Procesor Čipset
- Radni takt procesora:
- 3.6GHz (4.8GHz)
- Proizvođač procesora:
- Intel
- Keš memorija procesora:
- 12MB Intel Smart cache
- Model procesora:
- 210H
- Broj jezgara procesora:
- 8
- Klasa procesora:
- Intel Core 5
- Serija procesora:
- Core Series 2
- Broj logičkih jezgara (niti):
- 12
- Memorija (RAM)
- Maksimalno podržano:
- 64GB
- Memorija (RAM):
- 16GB
- Tip memorije:
- DDR5
- Broj slotova:
- 2
- Slobodni slotovi:
- 0
- Popunjeni slotovi:
- 2
- Skladištenje podataka
- Raspoloživi slotovi:
- 1
- SSD interfejs:
- M.2 NVMe PCIe 4.0
- Optički uređaj:
- Bez optičkog uređaja
- Interfejs raspooživih slotova:
- 1x M.2 PCIe
- SSD:
- 512GB
- Disk slotovi:
- Grafika
- Količina grafičke memorije:
- 6GB
- Model grafike:
- GeForce RTX 4050
- Grafika:
- nVidia
- Tip grafičke:
- Neintegrisana
- Tip grafičke memorije:
- GDDR6
- Dodatna grafika
- Tip memorije:
- Deljena
- Proizvođač:
- Intel Iris Xe Graphics
- Reklamacioni period
- Reklamacioni period:
- 12 meseci
- Mreža
- Ostale osobine:
- Dual band 2x2
- Bluetooth verzija:
- 5.3
- Žična mreža (LAN):
- 1000Base-T (Gigabit)
- Wi-Fi verzija:
- Wi-Fi 6 (802.11ax)
- Priključci Slotovi
- Thunderbolt:
- 1x Thunderbolt 4
- Ukupno USB priključaka:
- 3
- USB-A priključci:
- 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1)
- Audio:
- 1x 3.5mm (Combo Audio Jack)
- HDMI priključci:
- 1x HDMI 2.1
- RJ-45 (LAN):
- 1
- USB-C priključci:
- 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2)
- DisplayPort priključci:
- Da preko USB-C, Da preko Thunderbolta
- Bezbednost
- TPM:
- Da
- Kamera
- Snimanje videa:
- 1.280 x 720
- Rezolucija:
- 720p
- Audio
- Zvučnici:
- 2.0
- Mikrofon:
- Ugrađen
- Ostalo:
- Dolby Atmos, Hi-Res certifikat, AI noise canceling, Cortana support
- Tastatura
- 1-Zone RGB, Chiclet, Copilot taster
- Osvetljena tastatura:
- RGB osvetljenje
- Slovni raspored tastera:
- YU
- Numerički deo tastature:
- Da
- Baterija
- Broj ćelija baterije:
- 4-Cell (56WHr)
- Tip:
- Litijum-jonska
- 4S1P
- Softver
- Operativni sistem:
- Bez operativnog sistema
- Fizičke karakteristike
- Masa (raspon):
- 2kg - 3kg
- Dimenzije:
- 354mm x 251mm x 26.7mm
- Boja:
- Siva
- Stanje:
- Servisirano, Sitni tragovi korišćenja, Oštećena ambalaža
- Opis boje:
- Mecha Gray
- Masa:
- 2.2kg
- Ostale karakteristike
- AC Adapter (punjač):
- 240W
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- 00000Outlet
- Ekran
- Format rezolucije:
- Full HD+
- Veličina ekrana:
- 16 inča
- Rezolucija ekrana:
- 1.920 x 1.200
- Osvežavanje:
- 144Hz
- Tip panela:
- IPS
- Procesor Čipset
- Radni takt procesora:
- 3.6GHz (4.8GHz)
- Proizvođač procesora:
- Intel
- Keš memorija procesora:
- 12MB Intel Smart cache
- Model procesora:
- 210H
- Broj jezgara procesora:
- 8
- Klasa procesora:
- Intel Core 5
- Serija procesora:
- Core Series 2
- 12
- Maksimalno podržano:
- 64GB
- 16GB
- DDR5
- Broj slotova:
- Slobodni slotovi:
- 0
- Popunjeni slotovi:
- Skladištenje podataka
- Raspoloživi slotovi:
- SSD interfejs:
- M.2 NVMe PCIe 4.0
- Optički uređaj:
- Bez optičkog uređaja
- 1x M.2 PCIe
- SSD:
- 512GB
- Disk slotovi:
- Količina grafičke memorije:
- 6GB
- Model grafike:
- GeForce RTX 4050
- nVidia
- Tip grafičke:
- Neintegrisana
- Tip grafičke memorije:
- GDDR6
- Dodatna grafika
- Deljena
- Proizvođač:
- Intel Iris Xe Graphics
- 12 meseci
- Mreža
- Ostale osobine:
- Dual band 2x2
- Bluetooth verzija:
- 5.3
- Žična mreža (LAN):
- 1000Base-T (Gigabit)
- Wi-Fi verzija:
- Wi-Fi 6 (802.11ax)
- Priključci Slotovi
- Thunderbolt:
- 1x Thunderbolt 4
- Ukupno USB priključaka:
- 3
- USB-A priključci:
- 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1)
- 1x 3.5mm (Combo Audio Jack)
- HDMI priključci:
- 1x HDMI 2.1
- RJ-45 (LAN):
- USB-C priključci:
- 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2)
- DisplayPort priključci:
- Bezbednost
- TPM:
- Kamera
- Snimanje videa:
- 1.280 x 720
- Rezolucija:
- 720p
- Zvučnici:
- 2.0
- Mikrofon:
- Ugrađen
- Tastatura
- Osvetljena tastatura:
- RGB osvetljenje
- Slovni raspored tastera:
- YU
- Numerički deo tastature:
- Baterija
- Broj ćelija baterije:
- 4-Cell (56WHr)
- Tip:
- Litijum-jonska
- 4S1P
- Softver
- Operativni sistem:
- Bez operativnog sistema
- Fizičke karakteristike
- Masa (raspon):
- 2kg - 3kg
- Dimenzije:
- 354mm x 251mm x 26.7mm
- Boja:
- Siva
- Stanje:
- Opis boje:
- Mecha Gray
- Masa:
- 2.2kg
- Ostale karakteristike
- AC Adapter (punjač):
- 240W