ASUS ROG Strix G17 G713PU-LL052 (17.3 inča WQHD, Ryzen 9 7845HX, 16GB, 1TB SSD, RTX 4060) laptop
Šifra: 73040
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
- Veličina ekrana:
- 17.3"
Artikal nije dostupan
- Ekran
- Tip panela:
- IPS
- Ostalo:
- Anti-glare, High-brightness 300-nit, 100% DCI-P3 color gamut, G-Sync, Dolby Vision HDR, 3ms odziv
- Veličina ekrana:
- 17.3 inča
- Format rezolucije:
- WQHD
- Rezolucija ekrana:
- 2.560 x 1.440
- Procesor Čipset
- Keš memorija procesora:
- 64MB
- Klasa procesora:
- AMD Ryzen 9
- Radni takt procesora:
- 3.0 GHz (5.2 GHz)
- Broj logičkih jezgara (niti):
- 24
- Model procesora:
- 7845HX
- Broj jezgara procesora:
- 12
- Memorija (RAM)
- Tip memorije:
- SO-DIMM DDR5
- Popunjeni slotovi:
- 2
- Slobodni slotovi:
- 0
- Radni takt memorije:
- 4.800MTs
- Maksimalno podržano:
- 32GB
- Memorija (RAM):
- 16GB
- Broj slotova:
- 2
- Skladištenje podataka
- Disk slotovi:
- 2x M.2 NVMe
- Interfejs raspooživih slotova:
- 1x M.2 NVMe
- Optički uređaj:
- Bez optičkog uređaja
- Raspoloživi slotovi:
- 1
- SSD interfejs:
- M.2 NVMe PCIe 4.0
- SSD:
- 1TB
- Grafika
- Tip grafičke memorije:
- GDDR6
- Model grafike:
- GeForce RTX 4050
- Grafika:
- nVidia
- Količina grafičke memorije:
- 6GB
- Dodatna grafika
- Tip memorije:
- Deljena
- Proizvođač:
- AMD Radeon
- Reklamacioni period
- Reklamacioni period:
- 24 meseca
- Mreža
- Bluetooth verzija:
- 5.3
- Wi-Fi verzija:
- Wi-Fi 6 (802.11ax)
- Ostale osobine:
- Triple band 2x2, Wi-Fi 6E
- Žična mreža (LAN):
- 1000Base-T (Gigabit)
- Priključci Slotovi
- DisplayPort priključci:
- Da preko USB-C
- Audio:
- 1x 3.5mm (Combo Audio Jack)
- RJ-45 (LAN):
- 1
- Ukupno USB priključaka:
- 4
- HDMI priključci:
- 1x HDMI 2.1
- USB 3.2 priključci:
- 2 (Tip A) Gen1, 2 (Tip C) Gen2
- Bezbednost
- TPM:
- Da
- Kamera
- Rezolucija:
- 720p
- Snimanje videa:
- 1.280 x 720
- Audio
- Ostalo:
- Dolby Atmos, Smart Amp Technology, Hi-Res certifikat, AI noise canceling
- Mikrofon:
- Ugrađen
- Zvučnici:
- Da
- Tastatura
- Numerički deo tastature:
- Slovni raspored tastera:
- YU
- Osvetljena tastatura:
- RGB osvetljenje
- 4-Zone RGB, Chiclet
- Baterija
- Tip:
- Litijum-jonska
- 4S1P
- Broj ćelija baterije:
- 4-Cell (90WHr)
- Softver
- Operativni sistem:
- Bez operativnog sistema
- Fizičke karakteristike
- Boja:
- Siva
- Dimenzije:
- 395mm x 282mm x 30.8mm
- Masa (raspon):
- 2kg - 3kg
- Opis boje:
- Eclipse Gray
- Masa:
- 2.8kg
- Ostale karakteristike
- Poklon:
- ROG ranac
- AC Adapter (punjač):
- 280W
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Laptopovi
- Ekran
- Tip panela:
- IPS
- 17.3 inča
- Format rezolucije:
- WQHD
- Rezolucija ekrana:
- 2.560 x 1.440
- Procesor Čipset
- Keš memorija procesora:
- 64MB
- Klasa procesora:
- AMD Ryzen 9
- Radni takt procesora:
- 3.0 GHz (5.2 GHz)
- 24
- Model procesora:
- 7845HX
- Broj jezgara procesora:
- 12
- SO-DIMM DDR5
- Popunjeni slotovi:
- Slobodni slotovi:
- 0
- Radni takt memorije:
- 4.800MTs
- Maksimalno podržano:
- 32GB
- 16GB
- Broj slotova:
- Skladištenje podataka
- Disk slotovi:
- 2x M.2 NVMe
- 1x M.2 NVMe
- Optički uređaj:
- Bez optičkog uređaja
- Raspoloživi slotovi:
- SSD interfejs:
- M.2 NVMe PCIe 4.0
- SSD:
- 1TB
- Tip grafičke memorije:
- GDDR6
- Model grafike:
- GeForce RTX 4050
- nVidia
- Količina grafičke memorije:
- 6GB
- Dodatna grafika
- Deljena
- Proizvođač:
- AMD Radeon
- 24 meseca
- Mreža
- Bluetooth verzija:
- 5.3
- Wi-Fi verzija:
- Wi-Fi 6 (802.11ax)
- Ostale osobine:
- Triple band 2x2, Wi-Fi 6E
- Žična mreža (LAN):
- 1000Base-T (Gigabit)
- Priključci Slotovi
- DisplayPort priključci:
- Da preko USB-C
- 1x 3.5mm (Combo Audio Jack)
- RJ-45 (LAN):
- Ukupno USB priključaka:
- 4
- HDMI priključci:
- 1x HDMI 2.1
- USB 3.2 priključci:
- Bezbednost
- TPM:
- Kamera
- Rezolucija:
- 720p
- Snimanje videa:
- 1.280 x 720
- Mikrofon:
- Ugrađen
- Zvučnici:
- Tastatura
- Numerički deo tastature:
- Slovni raspored tastera:
- YU
- Osvetljena tastatura:
- RGB osvetljenje
- 4-Zone RGB, Chiclet
- Baterija
- Tip:
- Litijum-jonska
- 4S1P
- Broj ćelija baterije:
- 4-Cell (90WHr)
- Softver
- Operativni sistem:
- Bez operativnog sistema
- Fizičke karakteristike
- Boja:
- Siva
- Dimenzije:
- 395mm x 282mm x 30.8mm
- Masa (raspon):
- 2kg - 3kg
- Opis boje:
- Eclipse Gray
- Masa:
- 2.8kg
- Ostale karakteristike
- Poklon:
- ROG ranac
- AC Adapter (punjač):
- 280W