ASUS ROG-STRIX-850G 850W napajanje
Šifra: 32283
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • Tip:
      • Active PFC
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Gold
      • ATX standard:
      • 12V
      • Sistemi zaštite:
      • Vrsta kablova:
      • Modularni
      • Snaga:
      • 850 W
    • +12V naponske grane
      • 1:
      • 70A
    • Ostale naponske grane
      • +5V:
      • 20A
      • +3.3V:
      • 20A
    • Modularni priključci
      • SATA:
      • 8
      • ATX 24pin:
      • 24(20+4)pin
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 2x 8(4+4)pin
      • PCI Express 8pin:
      • 6x 8(6+2)pin
    • Hlađenje
      • Tip:
      • Aktivno
      • Dimenzije ventilatora:
      • 135mm x 135mm
      • Broj ventilatora:
      • 1
    • Fizičke karakteristike
      • Format:
      • ATX
      • Dimenzije:
      • 160mm x 150mm x 86mm
      • Masa:
      • 3.48kg
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 60 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Napajanja
    • Osnovne karakteristike
      • Active PFC
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Gold
      • ATX standard:
      • 12V
      • Sistemi zaštite:
      • Vrsta kablova:
      • Modularni
      • Snaga:
      • 850 W
    • +12V naponske grane
      • 70A
    • Ostale naponske grane
      • +5V:
      • 20A
      • +3.3V:
      • 20A
    • Modularni priključci
      • SATA:
      • 8
      • ATX 24pin:
      • 24(20+4)pin
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 2x 8(4+4)pin
      • PCI Express 8pin:
      • 6x 8(6+2)pin
    • Hlađenje
      • Aktivno
      • Dimenzije ventilatora:
      • 135mm x 135mm
      • Broj ventilatora:
    • Fizičke karakteristike
      • Format:
      • ATX
      • Dimenzije:
      • 160mm x 150mm x 86mm