ASUS ProArt P16 OLED H7606WI-ME016X (16 inča UHD, Ryzen AI 9 HX 370, 64GB, SSD 2TB, RTX 4070, Win11 Pro) laptop
Šifra: 72370
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
- Ekran
- Ostalo:
- Glossy, SGS Eye Care, 0.2ms odziv, 1.07 biliona boja, 60Hz, 70% less harmful blue light, Pantone Validated, TÜV Rheinland-certified, VESA DisplayHDR True Black 500, 100% DCI-P3 Color Space
- Tip panela:
- OLED
- Format rezolucije:
- 4K
- Touchscreen:
- Da
- Veličina ekrana:
- 16 inča
- Rezolucija ekrana:
- 3.840 x 2.400
- Procesor Čipset
- Keš memorija procesora:
- 36MB L3
- Klasa procesora:
- AMD Ryzen AI 9
- Broj logičkih jezgara (niti):
- 24
- Broj jezgara procesora:
- 12
- Radni takt procesora:
- 2.0 GHz (5.1 GHz)
- Model procesora:
- HX 370
- Memorija (RAM)
- Memorija (RAM):
- 64GB
- Tip memorije:
- LPDDR5X
- Broj slotova:
- 0
- Integrisano:
- 64GB
- Skladištenje podataka
- SSD:
- 2TB
- Raspoloživi slotovi:
- 1
- SSD interfejs:
- M.2 NVMe PCIe 4.0
- Interfejs raspooživih slotova:
- 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4
- Optički uređaj:
- Bez optičkog uređaja
- Disk slotovi:
- 2
- Grafika
- Grafika:
- nVidia GeForce
- Model grafike:
- GeForce RTX 4070
- Tip grafičke memorije:
- GDDR6
- Količina grafičke memorije:
- 8GB
- Dodatna grafika
- Tip memorije:
- Deljena
- Proizvođač:
- AMD Radeon
- Model:
- 890M
- Reklamacioni period
- Reklamacioni period:
- 24 meseca
- Mreža
- Bluetooth verzija:
- 5.4
- Ostale osobine:
- Triple band 2x2
- Wi-Fi verzija:
- Wi-Fi 7 (802.11be)
- Priključci Slotovi
- Audio:
- 1x 3.5mm (Combo Audio Jack)
- HDMI priključci:
- 1x HDMI 2.1
- USB 4.0 priključci:
- 1 (Tip C) Gen3
- Čitač kartica:
- SD Express 7.0
- DisplayPort priključci:
- Da preko USB-C
- Ukupno USB priključaka:
- 4
- USB 3.2 priključci:
- 2 (Tip A) Gen2, 1 (Tip C) Gen2
- Bezbednost
- TPM:
- Da
- Prepoznavanje lica:
- Windows Hello
- Kamera
- Snimanje videa:
- 1.920 x 1.080
- Rezolucija:
- 1080p
- Audio
- Ostalo:
- Smart Amp Technology, Harman Kardon Premium
- Mikrofon:
- Ugrađen
- Zvučnici:
- 2.0
- Tastatura
- Chiclet, Copilot taster, DialPad
- Slovni raspored tastera:
- YU
- Osvetljena tastatura:
- Jednobojno osvetljenje
- Baterija
- Tip:
- Litijum-jonska
- Broj ćelija baterije:
- 4-Cell (90WHr)
- 4S1P
- Softver
- Operativni sistem:
- Microsoft Windows 11 Pro
- Fizičke karakteristike
- Boja:
- Crna
- Dimenzije:
- 354.9mm x 246.9mm x 17.3mm
- Masa:
- 1.85kg
- Masa (raspon):
- 1kg - 2kg
- Opis boje:
- Nano Black
- Materijal:
- Aluminijum
- Ostale karakteristike
- AC Adapter (punjač):
- 200W
- Poklon:
- ProArt ranac
- Standardi zaštite i izdržljivosti:
- Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Laptopovi
- Ekran
- Tip panela:
- OLED
- Format rezolucije:
- 4K
- Touchscreen:
- Veličina ekrana:
- 16 inča
- Rezolucija ekrana:
- Procesor Čipset
- Keš memorija procesora:
- 36MB L3
- Klasa procesora:
- AMD Ryzen AI 9
- 24
- Broj jezgara procesora:
- 12
- Radni takt procesora:
- 2.0 GHz (5.1 GHz)
- Model procesora:
- HX 370
- LPDDR5X
- Broj slotova:
- 0
- Integrisano:
- Skladištenje podataka
- SSD:
- 2TB
- Raspoloživi slotovi:
- 1
- SSD interfejs:
- M.2 NVMe PCIe 4.0
- 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4
- Optički uređaj:
- Bez optičkog uređaja
- Disk slotovi:
- 2
- nVidia GeForce
- Model grafike:
- GeForce RTX 4070
- Tip grafičke memorije:
- GDDR6
- Količina grafičke memorije:
- 8GB
- Dodatna grafika
- Deljena
- Proizvođač:
- AMD Radeon
- Model:
- 890M
- 24 meseca
- Mreža
- Bluetooth verzija:
- 5.4
- Ostale osobine:
- Triple band 2x2
- Wi-Fi verzija:
- Wi-Fi 7 (802.11be)
- Priključci Slotovi
- 1x 3.5mm (Combo Audio Jack)
- HDMI priključci:
- 1x HDMI 2.1
- USB 4.0 priključci:
- 1 (Tip C) Gen3
- Čitač kartica:
- SD Express 7.0
- DisplayPort priključci:
- Da preko USB-C
- Ukupno USB priključaka:
- 4
- USB 3.2 priključci:
- Bezbednost
- TPM:
- Prepoznavanje lica:
- Windows Hello
- Kamera
- Snimanje videa:
- Rezolucija:
- 1080p
- Mikrofon:
- Ugrađen
- Zvučnici:
- 2.0
- Tastatura
- Slovni raspored tastera:
- YU
- Osvetljena tastatura:
- Jednobojno osvetljenje
- Baterija
- Tip:
- Litijum-jonska
- Broj ćelija baterije:
- 4-Cell (90WHr)
- 4S1P
- Softver
- Operativni sistem:
- Microsoft Windows 11 Pro
- Fizičke karakteristike
- Boja:
- Crna
- Dimenzije:
- 354.9mm x 246.9mm x 17.3mm
- Masa:
- 1.85kg
- Masa (raspon):
- 1kg - 2kg
- Opis boje:
- Nano Black
- Materijal:
- Aluminijum
- Ostale karakteristike
- AC Adapter (punjač):
- 200W