ASUS nVidia GeForce RTX 5080 16GB 256bit PROART-RTX5080-O16G grafička karta
Šifra: 105038
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Grafički procesor
      • Model:
      • RTX 5080
      • Grafika:
      • nVidia GeForce
      • Broj unificiranih procesora:
      • Proizvođač čipa:
      • nVidia
      • Grafički čip:
      • Blackwell
      • Radni takt:
      • 2.700MHz (2.730MHz boost clock)
    • Memorija
      • Magistrala memorije:
      • 256bit
      • Takt memorije:
      • 30Gbps
      • Tip memorije:
      • GDDR7
      • Napomena:
      • Izlaz za 4 monitora
      • Količina memorije:
      • 16GB
    • Priključci
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 3
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 2.1b
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 1
      • Dodatni naponski priključci:
      • 1x16pin
      • DisplayPort priključci:
      • 3x DisplayPort 2.1b
    • Ostale karakteristike
      • Sistem hlađenja:
      • Turbo fan
      • Podržane tehnologije:
      • HDCP, OpenGL 4.6, nVidia DLSS 4, MuseTree, GPU Tweak III, Vulkan 1.4
      • Slot:
      • PCI-Express 5.0
      • Broj ventilatora:
      • 3x ventilatora
      • Maksimalna rezolucija:
      • 7.680 x 4.320
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 304mm x 126mm x 50mm
      • Format:
      • Pun format
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Grafičke kartice
    • Grafički procesor
      • Model:
      • RTX 5080
      • Grafika:
      • nVidia GeForce
      • Broj unificiranih procesora:
      • Proizvođač čipa:
      • nVidia
      • Grafički čip:
      • Blackwell
      • Radni takt:
    • Memorija
      • Magistrala memorije:
      • 256bit
      • Takt memorije:
      • 30Gbps
      • Tip memorije:
      • GDDR7
      • Napomena:
      • Izlaz za 4 monitora
      • Količina memorije:
      • 16GB
    • Priključci
      • 3
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 2.1b
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 1
      • Dodatni naponski priključci:
      • 1x16pin
      • DisplayPort priključci:
      • 3x DisplayPort 2.1b
    • Ostale karakteristike
      • Sistem hlađenja:
      • Turbo fan
      • Podržane tehnologije:
      • Slot:
      • PCI-Express 5.0
      • Broj ventilatora:
      • 3x ventilatora
      • Maksimalna rezolucija:
      • 7.680 x 4.320
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 304mm x 126mm x 50mm