ASUS AC65-00 USB Type-C Universalni Adapter 65W (A19-065N3A)
Šifra: 19624
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Karakteristike
      • Voltaža:
      • 5V - 20V
      • Priključci:
      • USB tip C
      • Snaga:
      • 3.0 A
      • Tip:
      • Adapter (punjač) za laptop
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 218.6g
      • Boja:
      • Crna
      • Dimenzije:
      • 63mm x 63mm x 28.5mm
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Punjači za laptop
    • Karakteristike
      • Voltaža:
      • 5V - 20V
      • Priključci:
      • USB tip C
      • Snaga:
      • 3.0 A
      • Tip:
      • Adapter (punjač) za laptop
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 218.6g
      • Boja:
      • Crna
      • Dimenzije:
      • 63mm x 63mm x 28.5mm