ASUS 39 inča ROG Swift OLED PG39WCDM zakrivljeni monitor
Šifra: 85306
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Odziv:
      • 0.03 (Gray to Gray)
      • Tip ekrana:
      • Zakrivljen
      • Rezolucija:
      • 3.440 x 1.440
      • Veličina ekrana:
      • 39 inča
      • Odnos stranica:
      • 21:9
      • Nativni kontrast:
      • Veličina piksela:
      • 0.266mm
      • Osvetljenje:
      • 1.300 nita (HDR peak)
      • Ostalo:
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 240Hz
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync Premium Pro, Adaptive Sync, nVidia G-Sync Compatible
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm, 1x SPDIF
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.1
      • USB priključci:
      • 1x USB tip C, 2x USB 3.2 Gen 1 Tip A, 2x USB 2.0 (TipA)
      • Ukupno USB priključaka:
      • 5
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
      • KVM
      • Ostalo:
      • Mogućnost povezivanja 2 uređaja
      • Power delivery (preko USB-C):
      • Do 90W
    • Fizičke karakteristike
      • Visina:
      • 575mm (sa postoljem)
      • Masa:
      • 9.6kg (sa postoljem)
      • Širina:
      • 890mm
      • Boja:
      • Crna
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Swivel, Kensington security
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dubina:
      • 318mm
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • E
    • Naziv artikla:
      • Odziv:
      • 0.03 (Gray to Gray)
      • Tip ekrana:
      • Zakrivljen
      • Rezolucija:
      • 3.440 x 1.440
      • Veličina ekrana:
      • 39 inča
      • Odnos stranica:
      • 21:9
      • Nativni kontrast:
      • Veličina piksela:
      • 0.266mm
      • Osvetljenje:
      • 1.300 nita (HDR peak)
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 240Hz
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm, 1x SPDIF
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.1
      • USB priključci:
      • Ukupno USB priključaka:
      • 5
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
      • KVM
      • Do 90W
    • Fizičke karakteristike
      • Visina:
      • 575mm (sa postoljem)
      • Masa:
      • 9.6kg (sa postoljem)
      • Širina:
      • 890mm
      • Boja:
      • Crna
      • Dodatne mogućnosti:
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dubina:
      • 318mm