ASUS 34 inča TUF Gaming VG34VQEL1A zakrivljeni gaming monitor crni
Šifra: 78255
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 32.240,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    • Ekran
      • Rezolucija:
      • 3.440 x 1.440
      • Gaming:
      • Da
      • Tip panela:
      • VA
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 100Hz
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Veličina ekrana:
      • 34 inča
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync, Adaptive Sync
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Odnos stranica:
      • 21:9
      • Odziv:
      • 1ms (mprt)
      • Ostalo:
    • Priključci Slotovi
      • USB priključci:
      • 3x USB-A 3.2 Gen 1
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • Ukupno USB priključaka:
      • 3
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 2W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Visina:
      • 540.6mm
      • Masa:
      • 8.07kg (sa postoljem)
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Swivel, 14 inča tripod soket
      • Pakovanje:
      • DisplayPort kabl, HDMI kabl, 1x USB-B kabl
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dubina:
      • 248.5mm
      • Širina:
      • 807.8mm
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • F
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Rezolucija:
      • 3.440 x 1.440
      • Gaming:
      • Da
      • Tip panela:
      • VA
      • Uglovi gledanja:
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 100Hz
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Veličina ekrana:
      • 34 inča
      • AMD FreeSync, Adaptive Sync
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Odnos stranica:
      • 21:9
      • Odziv:
      • 1ms (mprt)
      • Ostalo:
    • Priključci Slotovi
      • USB priključci:
      • 3x USB-A 3.2 Gen 1
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • 1
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • Ukupno USB priključaka:
      • 3
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 2W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Visina:
      • 540.6mm
      • Masa:
      • 8.07kg (sa postoljem)
      • Dodatne mogućnosti:
      • Pakovanje:
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dubina:
      • 248.5mm
      • Širina:
      • 807.8mm