ASUS 32 inča PG32UCDMR ROG Swift UHD 3840x2160 QD-OLED 240 Hz gaming monitor
Šifra: 101207
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Rezolucija:
      • 3.840 x 2.160
      • Ostalo:
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 1.000 nita (HDR peak)
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync Premium Pro, Adaptive Sync, nVidia G-Sync Compatible
      • Veličina ekrana:
      • 31.5 inča
      • Tip ekrana:
      • OLED
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Veličina piksela:
      • 0.182mm
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 240Hz
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Tip panela:
      • QD OLED (Quantum Dot OLED)
      • Gaming:
      • Da
      • Odziv:
      • 0.03ms (Gray to Gray)
    • Priključci Slotovi
      • Ostali priključci Slotovi:
      • USB tip C PowerDelivery 90W
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • Audio izlaz:
      • Audio out Headphone Jack
      • Ukupno USB priključaka:
      • 4
      • USB priključci:
      • 3x USB-A 3.2 Gen 1, 1x USB tip C (podržava DP režim)
      • DisplayPort priključci:
      • Da preko USB-C, 1x DisplayPort 2.1
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 2.1
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
      • KVM, Aura Sync Lighting
      • Power delivery (preko USB-C):
      • Do 90W
      • Ostalo:
      • Kensington security slot, Ugao nagiba od -5 do +20
    • Fizičke karakteristike
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Visina:
      • 531mm (sa postoljem)
      • Masa:
      • 8.7kg (sa postoljem)
      • Boja:
      • Crna
      • Dubina:
      • 276mm (sa postoljem)
      • Širina:
      • 718mm (sa postoljem)
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Swivel, 14 inča tripod soket
      • Pakovanje:
      • Naponski kabl, DisplayPort kabl, Quick Start vodič
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • F
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Rezolucija:
      • 3.840 x 2.160
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 1.000 nita (HDR peak)
      • Veličina ekrana:
      • 31.5 inča
      • Tip ekrana:
      • OLED
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Veličina piksela:
      • 0.182mm
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 240Hz
      • Uglovi gledanja:
      • Tip panela:
      • QD OLED (Quantum Dot OLED)
      • Gaming:
      • Da
      • Odziv:
      • 0.03ms (Gray to Gray)
    • Priključci Slotovi
      • Ostali priključci Slotovi:
      • USB tip C PowerDelivery 90W
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • Audio izlaz:
      • Audio out Headphone Jack
      • Ukupno USB priključaka:
      • 4
      • USB priključci:
      • DisplayPort priključci:
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 2.1
      • 1
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
      • KVM, Aura Sync Lighting
      • Do 90W
    • Fizičke karakteristike
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Visina:
      • 531mm (sa postoljem)
      • Masa:
      • 8.7kg (sa postoljem)
      • Boja:
      • Crna
      • Dubina:
      • 276mm (sa postoljem)
      • Širina:
      • 718mm (sa postoljem)
      • Dodatne mogućnosti: