ASUS 28'' TUF Gaming VG28UQL1A IPS LED crni monitor
Šifra: 31988
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Uglovi gledanja:
      • 178° horizontalni, 178° vertikalni
      • Veličina piksela:
      • 0.160mm
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 450cdm²
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 144Hz
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync™ Premium, NVIDIA® G-Sync™ Compatible
      • Rezolucija:
      • 3.840 x 2.160
      • Tip ekrana:
      • IPS LED
      • Tip panela:
      • Fast IPS
      • Dinamički kontrast:
      • Veličina ekrana:
      • 28"
    • Priključci Slotovi
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 4
      • Ukupno Display port priključaka:
      • 1
      • USB priključci:
      • 2x USB 3.2 Gen 1 Tip A
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0, 2x HDMI 2.1
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 2W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Dodatne funkcije
      • Ostalo:
      • Kensington security slot
    • Fizičke karakteristike
      • Širina:
      • 639.5mm
      • Dubina:
      • 213.8mm, 65.65mm (bez postolja)
      • Masa:
      • 4.67kg (bez postolja), 6.89kg (sa postoljem)
      • Visina:
      • 369.35mm (bez postolja), 539.8mm (sa postoljem)
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel
      • Pakovanje:
      • DisplayPort kabl, HDMI kabl, USB 3.0 kabl
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • G
    • Naziv artikla:
      • Uglovi gledanja:
      • Veličina piksela:
      • 0.160mm
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 450cdm²
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 144Hz
      • Rezolucija:
      • 3.840 x 2.160
      • Tip ekrana:
      • IPS LED
      • Tip panela:
      • Fast IPS
      • Dinamički kontrast:
      • Veličina ekrana:
      • 28"
    • Priključci Slotovi
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 4
      • 1
      • USB priključci:
      • 2x USB 3.2 Gen 1 Tip A
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0, 2x HDMI 2.1
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 2W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Dodatne funkcije
      • Kensington security slot
    • Fizičke karakteristike
      • Širina:
      • 639.5mm
      • Dubina:
      • Masa:
      • Visina:
      • Dodatne mogućnosti:
      • Pakovanje:
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm