ASUS 27 inča VA27DQSB-W Business Monitor Full HD
Šifra: 65772
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • Adaptive Sync
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Veličina piksela:
      • 0.311 mm
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 75Hz
      • Odziv:
      • 5ms (Gray to Gray)
    • Priključci Slotovi
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • USB priključci:
      • 2x USB 2.0 (Tip A)
      • VGA D-sub:
      • 1
      • Ukupno VGA priključaka:
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
    • Audio
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 2W
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 6.8kg sa postoljem, 4.5kg (bez postolja)
      • Širina:
      • 611.9mm
      • Visina:
      • 523.4mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Boja:
      • Bela
      • Dubina:
      • 226.3mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • C
    • Naziv artikla:
      • Adaptive Sync
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Veličina piksela:
      • 0.311 mm
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 75Hz
      • Odziv:
      • 5ms (Gray to Gray)
    • Priključci Slotovi
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • USB priključci:
      • 2x USB 2.0 (Tip A)
      • VGA D-sub:
      • Ukupno VGA priključaka:
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
    • Audio
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 2W
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • Širina:
      • 611.9mm
      • Visina:
      • 523.4mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Boja:
      • Bela
      • Dubina:
      • 226.3mm