ASUS 27 inča VA27DQFS Business Monitor Full HD
Šifra: 91208
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Tip ekrana:
      • TFT LCD
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 100Hz
      • Veličina piksela:
      • 0.311mm
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Tip panela:
      • IPS
      • Dinamički kontrast:
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • LED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Odziv:
      • 1ms (mprt)
      • Ostalo:
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • Adaptive Sync
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 250 nita
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
      • USB priključci:
      • 2x USB tip A
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 1
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 1.4
      • VGA D-sub:
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm, PC audio ulaz
    • Fizičke karakteristike
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Masa:
      • 6.8kg sa postoljem
      • Boja:
      • Crna
      • Širina:
      • 611.9mm
      • Dubina:
      • 55.5mm
      • Visina:
      • 523.4mm
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • C
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Tip ekrana:
      • TFT LCD
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 100Hz
      • Veličina piksela:
      • 0.311mm
      • Uglovi gledanja:
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Tip panela:
      • IPS
      • Dinamički kontrast:
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • LED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Odziv:
      • 1ms (mprt)
      • Ostalo:
      • Adaptive Sync
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 250 nita
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
      • USB priključci:
      • 2x USB tip A
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 1.4
      • VGA D-sub:
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm, PC audio ulaz
    • Fizičke karakteristike
      • Dodatne mogućnosti:
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Masa:
      • 6.8kg sa postoljem
      • Boja:
      • Crna
      • Širina:
      • 611.9mm
      • Dubina:
      • 55.5mm
      • Visina:
      • 523.4mm