ASUS 27 inča VA27AQSB Eye Care Monitor Full HD
Šifra: 91206
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Osvetljenje:
      • 350 nita
      • Veličina piksela:
      • 0.233mm
      • Nativni kontrast:
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 75Hz
      • Tip ekrana:
      • IPS LED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • LED
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Ostalo:
      • Tip panela:
      • IPS
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Odziv:
      • 1ms (mprt)
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • Adaptive Sync
    • Priključci Slotovi
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 1.4
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • USB priključci:
      • 2x USB 2.0 (Tip A)
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 1
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
    • Audio
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 2W
    • Fizičke karakteristike
      • Visina:
      • 367.4mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel, Kensington security
      • Širina:
      • 613.8mm
      • Boja:
      • Crna
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dubina:
      • 517.3mm
      • Masa:
      • 4.42kg
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • E
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Osvetljenje:
      • 350 nita
      • Veličina piksela:
      • 0.233mm
      • Nativni kontrast:
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 75Hz
      • Tip ekrana:
      • IPS LED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • LED
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Ostalo:
      • Tip panela:
      • IPS
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Uglovi gledanja:
      • Odziv:
      • 1ms (mprt)
      • Adaptive Sync
    • Priključci Slotovi
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 1.4
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • USB priključci:
      • 2x USB 2.0 (Tip A)
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
    • Audio
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 2W
    • Fizičke karakteristike
      • Visina:
      • 367.4mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Širina:
      • 613.8mm
      • Boja:
      • Crna
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dubina:
      • 517.3mm