ASUS 27 inča TUF VG27VQM1B FHD 1920x1080 Fast VA 280 Hz FreeSync Premium zakrivljeni gaming monitor
Šifra: 107824
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 24.060,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
      • Tip panela:
      • Fast VA
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Veličina piksela:
      • 0.311 mm
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 280Hz
      • Tip ekrana:
      • Zakrivljen
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 250 nita
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync Premium
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 2W
      • Dubina:
      • 193mm
      • Širina:
      • 610mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Kensington security
      • Visina:
      • 456mm (sa postoljem)
      • Masa:
      • 4.9kg
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • E
    • Naziv artikla:
      • Tip panela:
      • Fast VA
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Uglovi gledanja:
      • Veličina piksela:
      • 0.311 mm
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 280Hz
      • Tip ekrana:
      • Zakrivljen
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 250 nita
      • AMD FreeSync Premium
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 2W
      • Dubina:
      • 193mm
      • Širina:
      • 610mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Kensington security
      • Visina:
      • 456mm (sa postoljem)