ASUS 27 inča TUF VG27AQ5A QHD 2560x1440 Fast IPS 210 Hz HDR10 gaming monitor
Šifra: 107077
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 26.630,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    • Ekran
      • Gaming:
      • Da
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • Adaptive Sync
      • Tip panela:
      • Fast IPS
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 210Hz
      • Veličina piksela:
      • 0.233mm
      • Ostalo:
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • LED
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Odziv:
      • 1ms (GTG), 0.3ms
      • Tip ekrana:
      • IPS LED
      • Nativni kontrast:
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • Ukupno USB priključaka:
      • 1
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • USB priključci:
      • 1x USB 3.2 Gen1 (Tip C) - servisni port
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 2W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Fizičke karakteristike
      • Visina:
      • 455mm
      • Boja:
      • Crna
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Kensington security
      • Dubina:
      • 214mm
      • Masa:
      • 5kg (sa postoljem)
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Širina:
      • 615mm
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • F
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Gaming:
      • Da
      • Adaptive Sync
      • Tip panela:
      • Fast IPS
      • Uglovi gledanja:
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 210Hz
      • Veličina piksela:
      • 0.233mm
      • Ostalo:
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • LED
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Odziv:
      • 1ms (GTG), 0.3ms
      • Tip ekrana:
      • IPS LED
      • Nativni kontrast:
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • Ukupno USB priključaka:
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • USB priključci:
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 2W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Fizičke karakteristike
      • Visina:
      • 455mm
      • Boja:
      • Crna
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Kensington security
      • Dubina:
      • 214mm
      • Masa:
      • 5kg (sa postoljem)
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Širina:
      • 615mm