ASUS 27 inča ROG Strix XG27AQMR LED crni monitor
Šifra: 79882
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 300Hz
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Odziv:
      • 1ms (GTG)
      • Ostalo:
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync Premium Pro, Adaptive Sync, nVidia G-Sync Compatible
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 350 nita
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Tip panela:
      • IPS
      • Gaming:
      • Da
      • Veličina piksela:
      • 0.233 mm x 0.233 mm
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
    • Priključci Slotovi
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • USB priključci:
      • 2x USB 3.2 Gen 1 Tip A
    • Fizičke karakteristike
      • Širina:
      • 614.8mm
      • Boja:
      • Crna
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Pakovanje:
      • DisplayPort kabl, HDMI kabl, USB kabl
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel
      • Visina:
      • 509.3mm
      • Dubina:
      • 264.9mm
      • Masa:
      • 7.31kg
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • F
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 300Hz
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Odziv:
      • 1ms (GTG)
      • Ostalo:
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 350 nita
      • Uglovi gledanja:
      • Tip panela:
      • IPS
      • Gaming:
      • Da
      • Veličina piksela:
      • 0.233 mm x 0.233 mm
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
    • Priključci Slotovi
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • Ukupno USB priključaka:
      • 1
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • USB priključci:
      • 2x USB 3.2 Gen 1 Tip A
    • Fizičke karakteristike
      • Širina:
      • 614.8mm
      • Boja:
      • Crna
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Pakovanje:
      • Dodatne mogućnosti:
      • Visina:
      • 509.3mm
      • Dubina:
      • 264.9mm