ASUS 27'' VA27DQSB Eye Care Monitor Full HD
Šifra: 22597
      • Odziv:
      • 5ms
      • Ostalo:
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync, nVidia G-Sync
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Tip ekrana:
      • TFT LCD
      • Veličina piksela:
      • 0.311mm
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 75Hz
      • IPS
      • Dinamički kontrast:
      • USB priključci:
      • 2x USB tip A
      • 1
      • Ukupno VGA priključaka:
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm, PC audio ulaz
    • Audio
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 2W
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 6.8kg sa postoljem
      • Širina:
      • 611.9mm
      • Dubina:
      • 226.3mm
      • Visina:
      • 373.4mm ~ 523.4mm
      • Boja:
      • Crna
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel, Kensington security
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • F
    • Naziv artikla:
      • Odziv:
      • 5ms
      • Ostalo:
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • AMD FreeSync, nVidia G-Sync
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Tip ekrana:
      • TFT LCD
      • Veličina piksela:
      • 0.311mm
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 75Hz
      • IPS
      • Dinamički kontrast:
      • USB priključci:
      • 2x USB tip A
      • Ukupno VGA priključaka:
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm, PC audio ulaz
    • Audio
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 2W
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 6.8kg sa postoljem
      • Širina:
      • 611.9mm
      • Dubina:
      • 226.3mm
      • Visina:
      • 373.4mm ~ 523.4mm
      • Boja:
      • Crna
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm