ASUS 24 inča VA24EQSB Full HD Monitor
Šifra: 70589
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 75Hz
      • Veličina piksela:
      • 0.2745mm
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Tip panela:
      • IPS
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • Adaptive Sync
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • LED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Odziv:
      • 5ms (Gray to Gray)
      • Ostalo:
      • Flicker-free, Low Blue Light
      • Veličina ekrana:
      • 23.8 inča
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 1
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • USB priključci:
      • 2x USB 3.2 Gen 1 Tip A
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • Ukupno VGA priključaka:
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 1.4
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 2W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Dubina:
      • 211.4mm (sa postoljem)
      • Stanje:
      • Nekorišćeno
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Masa:
      • 5.2kg (sa postoljem), 3.2kg (bez postolja)
      • Širina:
      • 540.4mm
      • Visina:
      • 320.8mm ~ 450.8mm
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • E
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 75Hz
      • Veličina piksela:
      • 0.2745mm
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Tip ekrana:
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Tip panela:
      • IPS
      • Uglovi gledanja:
      • Adaptive Sync
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Odziv:
      • 5ms (Gray to Gray)
      • Ostalo:
      • Flicker-free, Low Blue Light
      • Veličina ekrana:
      • 23.8 inča
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • USB priključci:
      • 2x USB 3.2 Gen 1 Tip A
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • Ukupno VGA priključaka:
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 1.4
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 2W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Dubina:
      • 211.4mm (sa postoljem)
      • Stanje:
      • Nekorišćeno
      • Dodatne mogućnosti:
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Masa:
      • Širina:
      • 540.4mm
      • Visina:
      • 320.8mm ~ 450.8mm