AOC 34'' CU34G2BK WQHD WLED Gaming zakrivljeni monitor
  • Proizvod iz grupe: Monitori
  • Proizvođač: AOC
  • Nema na stanju
Šifra: 22420
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Gaming:
      • Da
      • Osvetljenje:
      • 300cdm²
      • Veličina ekrana:
      • 34"
      • Nativni kontrast:
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 100Hz
      • Rezolucija:
      • 3.440 x 1.440
      • Odnos stranica:
      • 21:9
      • Uglovi gledanja:
      • 178° horizontalni, 178° vertikalni
      • Tip ekrana:
      • TFT LCD zakrivljeni
      • Odziv:
      • 1ms
      • Veličina piksela:
      • 0.2745mm
      • Ostalo:
      • 124%(sRGB), 92% AdobeRGB
      • Tip panela:
      • VA
      • Dinamički kontrast:
    • Priključci Slotovi
      • USB priključci:
      • 4x USB 3.0
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • Ukupno USB priključaka:
      • 4
      • Ukupno Display port priključaka:
      • 1
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
      • AMD FreeSync™ Premium technology, Flicker-free
    • Fizičke karakteristike
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Podesivost po visini, Swivel, Tilt
      • Pakovanje:
      • DisplayPort kabl, HDMI kabl
      • Masa:
      • 8kg
      • Boja:
      • Crna
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Gaming:
      • Da
      • Osvetljenje:
      • 300cdm²
      • Veličina ekrana:
      • 34"
      • Nativni kontrast:
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 100Hz
      • Rezolucija:
      • 3.440 x 1.440
      • Odnos stranica:
      • 21:9
      • Uglovi gledanja:
      • Tip ekrana:
      • TFT LCD zakrivljeni
      • Odziv:
      • 1ms
      • Veličina piksela:
      • 0.2745mm
      • Ostalo:
      • 124%(sRGB), 92% AdobeRGB
      • Tip panela:
      • VA
      • Dinamički kontrast:
    • Priključci Slotovi
      • USB priključci:
      • 4x USB 3.0
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • Ukupno USB priključaka:
      • 4
      • 1
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
    • Fizičke karakteristike
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm