AOC 27 inča CQ27G2SBK WLED Gaming zakrivljeni monitor
  • Proizvod iz grupe: Monitori
  • Proizvođač: AOC
  • Nema na stanju
Šifra: 73032
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Ostalo:
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Odziv:
      • 4ms (Gray to Gray), 1ms (mprt)
      • Tip panela:
      • VA
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • Adaptive Sync
      • Gaming:
      • Da
      • Osvetljenje:
      • 250 nita
      • Dinamički kontrast:
      • Nativni kontrast:
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 165Hz
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
      • Motion Blur Reduction, Shadow Control, Low input lag
    • Fizičke karakteristike
      • Dubina:
      • 227.4mm (sa postoljem), 73.2mm (bez postolja)
      • Masa:
      • 5.4kg (sa postoljem), 4kg (bez postolja)
      • Širina:
      • 612.4mm
      • Visina:
      • 528.6mm (sa postoljem), 367.3mm (bez postolja)
      • Boja:
      • Crno-crvena
      • Pakovanje:
      • DisplayPort kabl, HDMI kabl
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Swivel
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • F
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Ostalo:
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Odziv:
      • Tip panela:
      • VA
      • Uglovi gledanja:
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Adaptive Sync
      • Gaming:
      • Da
      • Osvetljenje:
      • 250 nita
      • Dinamički kontrast:
      • Nativni kontrast:
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 165Hz
    • Priključci Slotovi
      • 1
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
    • Fizičke karakteristike
      • Dubina:
      • Masa:
      • Širina:
      • 612.4mm
      • Visina:
      • Boja:
      • Crno-crvena
      • Pakovanje:
      • DisplayPort kabl, HDMI kabl
      • Dodatne mogućnosti:
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm