AOC 27 inča C27G2ZEBK Gaming monitor outlet
Šifra: 70022
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Gaming:
      • Da
      • Odziv:
      • 0.5ms
      • Ostalo:
      • Anti-glare, 3H, 91% AdobeRGB
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 240Hz
      • Veličina piksela:
      • 0.3114mm
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Nativni kontrast:
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Tip ekrana:
      • TFT LCD, Zakrivljen
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Tip panela:
      • VA
      • Dinamički kontrast:
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
      • AMD FreeSync technology
    • Fizičke karakteristike
      • Pakovanje:
      • HDMI kabl, DisplayPort kabl
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dubina:
      • 73.16mm
      • Širina:
      • 612.37mm
      • Boja:
      • Crna
      • Stanje:
      • Nekorišćeno
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt
      • Masa:
      • 5.5kg
      • Visina:
      • 367.33mm
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 12 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • 00000Outlet
    • Ekran
      • Gaming:
      • Da
      • Odziv:
      • 0.5ms
      • Ostalo:
      • Anti-glare, 3H, 91% AdobeRGB
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 240Hz
      • Veličina piksela:
      • 0.3114mm
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Nativni kontrast:
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Tip ekrana:
      • TFT LCD, Zakrivljen
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Tip panela:
      • VA
      • Dinamički kontrast:
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Uglovi gledanja:
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
    • Priključci Slotovi
      • 1
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
      • AMD FreeSync technology
    • Fizičke karakteristike
      • Pakovanje:
      • HDMI kabl, DisplayPort kabl
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dubina:
      • 73.16mm
      • Širina:
      • 612.37mm
      • Boja:
      • Crna
      • Stanje:
      • Nekorišćeno
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt
      • Masa:
      • 5.5kg
      • Visina:
      • 367.33mm