AOC 27'' CQ27G2UBK WLED monitor outlet
Šifra: 71137
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Osvetljenje:
      • 250 nita
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 144Hz
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Tip panela:
      • VA
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Ostalo:
      • Flicker-free, sRGB
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Odziv:
      • 1ms
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Nativni kontrast:
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Dinamički kontrast:
      • Veličina piksela:
      • 0.2745mm
      • Tip ekrana:
      • TFT LCD, Zakrivljen
    • Priključci Slotovi
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • Ukupno USB priključaka:
      • 4
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • USB priključci:
      • 4x USB 3.0
    • Audio
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 2W
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
      • AMD FreeSync Premium technology
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 5.4kg
      • Stanje:
      • Nekorišćeno
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Boja:
      • Crna
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • G
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 12 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • 00000Outlet
    • Ekran
      • Osvetljenje:
      • 250 nita
      • Uglovi gledanja:
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 144Hz
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Tip panela:
      • VA
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Ostalo:
      • Flicker-free, sRGB
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Odziv:
      • 1ms
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Nativni kontrast:
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Dinamički kontrast:
      • Veličina piksela:
      • 0.2745mm
      • Tip ekrana:
      • TFT LCD, Zakrivljen
    • Priključci Slotovi
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • Ukupno USB priključaka:
      • 4
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • 1
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • USB priključci:
      • 4x USB 3.0
    • Audio
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 2W
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 5.4kg
      • Stanje:
      • Nekorišćeno
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm