AOC 27'' 27G2U5BK IPS monitor outlet
Šifra: 45488
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 75Hz
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Odziv:
      • 1ms
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Tip panela:
      • IPS
      • Dinamički kontrast:
      • Tip ekrana:
      • TFT LCD
      • Nativni kontrast:
    • Priključci Slotovi
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • USB priključci:
      • 4x USB 3.0
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 1.4
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno USB priključaka:
      • 4
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
    • Fizičke karakteristike
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Boja:
      • Crna
      • Masa:
      • 5.1kg
      • Stanje:
      • Neadekvatna ambalaža
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 12 meseci
      • 12 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • 00000Outlet
    • Ekran
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 75Hz
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Odziv:
      • 1ms
      • Uglovi gledanja:
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Tip panela:
      • IPS
      • Dinamički kontrast:
      • Tip ekrana:
      • TFT LCD
      • Nativni kontrast:
    • Priključci Slotovi
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • USB priključci:
      • 4x USB 3.0
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 1.4
      • 1
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno USB priključaka:
      • 4
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
    • Fizičke karakteristike
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm