AOC 27'' 27G2SPUBK IPS WLED monitor
  • Proizvod iz grupe: Monitori
  • Proizvođač: AOC
  • Nema na stanju
Šifra: 22418
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Gaming:
      • Da
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 250cdm²
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 165Hz
      • Uglovi gledanja:
      • 178° horizontalni, 178° vertikalni
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Odziv:
      • 4ms
      • Ostalo:
      • Anti-glare, Flicker-free, Low Blue Light
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Tip panela:
      • IPS
      • Veličina ekrana:
      • 27"
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Dinamički kontrast:
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno VGA priključaka:
      • 1
      • USB priključci:
      • 4x USB 3.2
      • VGA D-sub:
      • 1
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno USB priključaka:
      • 4
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • Ukupno Display port priključaka:
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 1.4
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
    • Audio
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 2W
    • Fizičke karakteristike
      • Širina:
      • 612.5mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Pivot
      • Boja:
      • Crna
      • Dubina:
      • 48.8mm
      • Masa:
      • 5.07kg
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Visina:
      • 365.8mm
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • E
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Gaming:
      • Da
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 250cdm²
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 165Hz
      • Uglovi gledanja:
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Odziv:
      • 4ms
      • Ostalo:
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Tip panela:
      • IPS
      • Veličina ekrana:
      • 27"
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Dinamički kontrast:
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno VGA priključaka:
      • USB priključci:
      • 4x USB 3.2
      • VGA D-sub:
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno USB priključaka:
      • 4
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 1.4
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
    • Audio
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 2W
    • Fizičke karakteristike
      • Širina:
      • 612.5mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Pivot
      • Boja:
      • Crna
      • Dubina:
      • 48.8mm
      • Masa:
      • 5.07kg
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Visina:
      • 365.8mm