Aku srafilica RDP-SCD20 20V 030211
Šifra: 15575
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Akumulatorska srafilica RDP-SCD20 20V
    Podešavanje obrtnog momenta: 25 + 1
    Obrtni moment: 44 Nm
    Automatsko zakljucavanje vretena Elektricna kocnica
    Jednostruka stezna glava: 13 mm
    Dve brzine: 0 - 400, 0 - 1400 o / min
    Punjac: snaga : 230 V AC / 50 Hz
    Izlazni napon: 21,5 V DC
    Vreme punjenja baterije: 1 h
    Struja punjenja: 2.4 A
    Baterija: napon: 20 V
    Kapacitet: 2 Ah, tip: Li-ion
    https://www.youtube.com/watch?v=X8WWVIFTNS8
    Akumulatorska srafilica RDP-SCD20 20V Podešavanje obrtnog momenta: 25 + 1 Obrtni moment: 44 Nm Automatsko zakljucavanje vretena Elektricna kocnica Jednostruka stezna glava: 13 mm Dve brzine: 0 - 400, 0 - 1400 o / min Punjac: snaga : 230 V AC / 50 Hz Izlazni napon: 21,5 V DC Vreme punjenja baterije: 1 h Struja punjenja: 2.4 A Baterija: napon: 20 V Kapacitet: 2 Ah, tip: Li-ion https://www.youtube.com/watch?v=X8WWVIFTNS8
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Razni električni i akumulatorski alati