ACER Aspire Lite 14 inča WUXGA, i3-N300, 8GB, 512GB SSD (AL14-31P-30K1) outlet
- Proizvod iz grupe: 00000Outlet
- Proizvođač: ACER
- Nema na stanju
Šifra: 91193
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
- Ekran
- Rezolucija ekrana:
- 1.920 x 1.080
- Tip panela:
- IPS
- Veličina ekrana:
- 14 inča
- Format rezolucije:
- Full HD
- Procesor Čipset
- Model procesora:
- N300
- Broj jezgara procesora:
- 8
- Keš memorija procesora:
- 6MB
- Proizvođač procesora:
- Intel
- Radni takt procesora:
- 3.8 GHz
- Broj logičkih jezgara (niti):
- 8
- Klasa procesora:
- Intel Core i3
- Proces izrade:
- 10nm
- Serija procesora:
- N Series
- Memorija (RAM)
- Popunjeni slotovi:
- 1
- Memorija (RAM):
- 8GB
- Maksimalno podržano:
- 8GB
- Broj slotova:
- 1
- Tip memorije:
- DDR5
- Slobodni slotovi:
- 0
- Skladištenje podataka
- Optički uređaj:
- Bez optičkog uređaja
- SSD:
- 512GB
- SSD interfejs:
- M.2 NVMe PCIe 3.0
- Grafika
- Model grafike:
- UHD Graphics
- Tip grafičke:
- Integrisana
- Grafika:
- Intel
- Tip grafičke memorije:
- Deljena
- Reklamacioni period
- Reklamacioni period:
- 12 meseci
- Mreža
- Wi-Fi verzija:
- Wi-Fi 5 (802.11ac)
- Bluetooth verzija:
- 5.2
- Priključci Slotovi
- Audio:
- 1x 3.5mm (Combo Audio Jack)
- USB-C priključci:
- 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2)
- Ukupno USB priključaka:
- 4
- HDMI priključci:
- 1x HDMI 1.4
- DisplayPort priključci:
- Da preko USB-C
- USB-A priključci:
- 3x USB 5Gbps (3.2 Gen 1)
- Kamera
- Rezolucija:
- 1080p
- Snimanje videa:
- 1.920 x 1.080
- Audio
- Zvučnici:
- 2.0
- Mikrofon:
- Ugrađen
- Tastatura
- Slovni raspored tastera:
- EN (US)
- Baterija
- Kapacitet baterije:
- 6.000mAh
- Tip:
- Litijum-jonska
- Broj ćelija baterije:
- 3-Cell (45WHr)
- Softver
- Operativni sistem:
- Bez operativnog sistema
- Fizičke karakteristike
- Boja:
- Srebrna
- Masa:
- 1.35kg
- Dimenzije:
- 314.4mm x 220mm x 18.95mm
- Masa (raspon):
- 1kg - 2kg
- Opis boje:
- Silver
- Stanje:
- Servisirano, Neadekvatna ambalaža, Nepotpuno pakovanje
- Ostale karakteristike
- AC Adapter (punjač):
- 36W
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- 00000Outlet
- Ekran
- Rezolucija ekrana:
- Tip panela:
- IPS
- Veličina ekrana:
- 14 inča
- Format rezolucije:
- Full HD
- Procesor Čipset
- Model procesora:
- N300
- Broj jezgara procesora:
- Keš memorija procesora:
- 6MB
- Proizvođač procesora:
- Radni takt procesora:
- 3.8 GHz
- Klasa procesora:
- Intel Core i3
- Proces izrade:
- 10nm
- Serija procesora:
- N Series
- Popunjeni slotovi:
- Maksimalno podržano:
- Broj slotova:
- Tip memorije:
- DDR5
- Slobodni slotovi:
- 0
- Skladištenje podataka
- Optički uređaj:
- Bez optičkog uređaja
- SSD:
- 512GB
- SSD interfejs:
- M.2 NVMe PCIe 3.0
- Model grafike:
- UHD Graphics
- Tip grafičke:
- Integrisana
- Tip grafičke memorije:
- Deljena
- 12 meseci
- Mreža
- Wi-Fi verzija:
- Wi-Fi 5 (802.11ac)
- Bluetooth verzija:
- 5.2
- Priključci Slotovi
- 1x 3.5mm (Combo Audio Jack)
- USB-C priključci:
- 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2)
- Ukupno USB priključaka:
- 4
- HDMI priključci:
- 1x HDMI 1.4
- DisplayPort priključci:
- Da preko USB-C
- USB-A priključci:
- 3x USB 5Gbps (3.2 Gen 1)
- Kamera
- Rezolucija:
- 1080p
- Snimanje videa:
- Zvučnici:
- 2.0
- Mikrofon:
- Ugrađen
- Tastatura
- Slovni raspored tastera:
- EN (US)
- Baterija
- Kapacitet baterije:
- 6.000mAh
- Tip:
- Litijum-jonska
- Broj ćelija baterije:
- 3-Cell (45WHr)
- Softver
- Operativni sistem:
- Bez operativnog sistema
- Fizičke karakteristike
- Boja:
- Srebrna
- Masa:
- 1.35kg
- Dimenzije:
- 314.4mm x 220mm x 18.95mm
- Masa (raspon):
- 1kg - 2kg
- Opis boje:
- Silver
- Stanje:
- Ostale karakteristike
- AC Adapter (punjač):
- 36W