A-DATA DIMM DDR5 16GB 5600MHz AD5U560016G-S
Šifra: 29576
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Karakteristike
      • Kapacitet:
      • 16GB
      • Radni takt memorije:
      • 5.600MHz
      • Broj pinova:
      • 288
      • Latencija:
      • Serija:
      • AD5U560016G-S
      • Tip memorije:
      • DDR5
      • Voltaža:
      • 1.1V
      • Broj modula u pakovanju:
      • 1
      • Vrsta:
      • UDIMM
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 120 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • RAM Memorije
    • Karakteristike
      • Kapacitet:
      • 16GB
      • Radni takt memorije:
      • 5.600MHz
      • Broj pinova:
      • 288
      • Latencija:
      • Serija:
      • AD5U560016G-S
      • Tip memorije:
      • DDR5
      • Voltaža:
      • 1.1V