A-DATA DIMM DDR4 8GB 3600MHz XPG SPECTRIX D60G AX4U36008G18I-ST60
Šifra: 29568
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Karakteristike
      • Kapacitet:
      • 8GB
      • Broj modula u pakovanju:
      • 1
      • Voltaža:
      • 1.2V
      • Vrsta:
      • DIMM
      • Serija:
      • SPECTRIX D60G
      • Tip memorije:
      • DDR4
      • Radni takt memorije:
      • 3.600MHz
      • RGB:
      • Da
      • Latencija:
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 120 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • RAM Memorije
    • Karakteristike
      • Kapacitet:
      • 8GB
      • Broj modula u pakovanju:
      • 1
      • Voltaža:
      • 1.2V
      • Vrsta:
      • DIMM
      • Serija:
      • SPECTRIX D60G
      • Tip memorije:
      • DDR4
      • Radni takt memorije:
      • 3.600MHz