A-DATA DIMM DDR4 8GB 3600MHz XPG SPECTRIX D50 AX4U36008G18I-SW50 bela
Šifra: 29567
      • Kapacitet:
      • 8GB
      • Voltaža:
      • 1.35V
      • Serija:
      • SPECTRIX D50
      • Radni takt memorije:
      • 3.600MHz
    • Naziv artikla:
      • Kapacitet:
      • 8GB
      • Voltaža:
      • 1.35V
      • Serija:
      • SPECTRIX D50
      • Radni takt memorije:
      • 3.600MHz