A-DATA DIMM DDR4 8GB 3200MHz XPG SPECTRIX D50 AX4U32008G16A-SW50 bela
Šifra: 29565
      • Voltaža:
      • 1.35V
      • Kapacitet:
      • 8GB
      • Radni takt memorije:
      • 3.200MHz
      • Serija:
      • SPECTRIX D50
    • Naziv artikla:
      • Voltaža:
      • 1.35V
      • Kapacitet:
      • 8GB
      • Radni takt memorije:
      • 3.200MHz