A-DATA DIMM DDR4 8GB 3200MHz GAMMIX XPG AX4U32008G16A-SB10
Šifra: 63840
    • Karakteristike
      • Napomena:
      • Intel XMP 2.0
      • Voltaža:
      • 1.2V
      • Vrsta:
      • UDIMM
      • Broj pinova:
      • 288
      • Radni takt memorije:
      • 3.200MHz
      • Serija:
      • GAMMIX D10
      • Latencija:
      • Kapacitet:
      • 8GB
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Karakteristike
      • Napomena:
      • Intel XMP 2.0
      • Voltaža:
      • 1.2V
      • Vrsta:
      • UDIMM
      • Broj pinova:
      • 288
      • Radni takt memorije:
      • 3.200MHz