A-DATA DIMM DDR4 8GB 3200MHz AD4U32008G22-SGN
Šifra: 3211
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Kapacitet:
  • 8 GB
  • Vrsta:
  • DIMM
    • Voltaža:
    • 1.2V
    • Radni takt memorije:
    • 3.200MHz
    • Broj pinova:
    • 288
    • Vrsta:
    • DIMM
    • Kapacitet:
    • 8GB
  • Naziv artikla:
    • Voltaža:
    • 1.2V
    • Radni takt memorije:
    • 3.200MHz