A-DATA DIMM DDR4 8GB 2666MHz AD4U26668G19-SGN
Šifra: 29563
      • Kapacitet:
      • 8GB
      • Voltaža:
      • 1.2V
      • Vrsta:
      • DIMM
      • Radni takt memorije:
      • 2.666MHz
      • Broj pinova:
      • 288
      • Latencija:
    • Naziv artikla:
      • Kapacitet:
      • 8GB
      • Voltaža:
      • 1.2V
      • Vrsta:
      • DIMM
      • Radni takt memorije:
      • 2.666MHz